اطلاعیه بورسیه تحصیلی مقطع ماستری بانک تکنالوژی ملل متحد تحت عنوان (International Design Education) در کشور چین

baqir_admin
ل

Due

-

 

بانک تکنالوژی ملل متحد از اعطای بورسیه تحصیلی تحت عنوان (International Design Education) در مقطع ماستری در شهر نینگبو کشور چین خبر داده و خواهان معرفی کاندیدان واجد شرایط شده است.

گفتنی است که آخرین مهلت ثبت نام ۳۰ ماه اپریل سال ۲۰۲۱ می باشد، بعد از موعد تعیین شده مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

برای معلومات بیشتر شرایط و تمهیدات بورسیه به لینک که در ضمیمه اطلاعیه می باشد به شکل آنلاین ثبت نام و مراجعه نمایند.

در عین حال اکیداْ خاطر نشان می گردد که پروسه ثبت نام بورسیه مذکور طور آنلاین می باشد، که به تاسی از آن تمام طی مراحل آن توسط خود متقاضی انجام می شود، در صورت قبولی پذیرش نامه های شان از سوی مرجع بورس دهنده مستقیماْ به ایمیل آدرس شخص متقاضی ارسال می گردد.)

 بدین منظور از متقاضیان که واجد شرایط بورسیه مذکور می باشند، تقاضا می گردد که به لینک https://www.un.org/technologybank/  مراجعه نموده و تمام مراحل ثبت نام خویش را مطابق موعد تعیین شده تکمیل نمایند، در صورتیکه موفق به اخذ پذیرش در بورسیه مذکور گردند، با ارایه ورق پذیرش (Admission) جهت طی مراحل بعدی و ترتیب اسناد به شعبه (۵۰) آمریت تنظیم بورس های فوق لیسانس - ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های این وزارت تشریف بیاورند .

برای معلومات بیشتر روی لینک ذیل کلیک کنید.

دانلود

آخرین بورسیه ها

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۶ - ۵:۲۵ قزاقستان
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

کشور جمهوری قزاقستان از اعطای 30 سیت بورس تحصیلی در مقاطع مختلف از جمله 16 سیت آن در رشته های انجنیری سیول، زراعت، معدن و اقتصاد به مقطع لیسانس خبر داده بود که قبلاً بورسهای مذکور برای . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۶ - ۴:۴۶ جاپان
Background image

اطلاعیه بورسیه کشور جاپان در مقاطع لیسانس

( وزارت معارف، فرهنگ، تربیت بدنی، ساینس وفناوری   (MEXT)کشور جاپان فرصت بورس های تحصیلی را برای دانشجویان افغان که در صدد تحصیل در کشور جاپان اند، برای سال ۲۰۲۲ تحت برنامه بورسیه های . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۰:۱۰
Background image

اطلاعیه ثبت نام بورسیه تحصیلی پوهنتون لمپونگ کشور اندونیزیا در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

پوهنتون دولتی لمپونگ اندونیزیا طی یادداشت شماره 3017/UN26./K.S/2021 مورخ 2021/4/16 خویش جهت ترغیب جوانان افغانستان به ثبت نام بورسیه های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا برای . . .