اطلاعیه بورس تحصیلی کشور پاکستان در مقطع لیسانس

Azizorayakhel.admin

Due

-

سفارت جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل از اعطای 19 سیت بورسیه های تحصیلی به دوره لیسانس خبر داده است.  بورسیه مذکور در ابتدأ برای محصلان تعدادی از پوهنتون و فارغان صنوف دوازدهم ولایات که در امتحان  کانکور سال 1398 بلندترین نمرات را اخذ نموده اند، اختصاص داده شده است، اما قسمیکه دیده میشود 19 سیت بورس آن که سهمیه ولایات، کابل، بلخ، ننگرهار، کندهار، ارزگان، بادغیس، بدخشان، پکتیا، بغلان، تخار، دایکندی، غزنی، لغمان و هلمند می شود تا کنون تکمیل نگردیده اند.

بناْ بورس مذکور بر حسب هدایت مقام محترم وزارت برای محصلان پوهنتون های ولایات مذکور "محصلان صنوف اول" و بصورت آزاد برای متقاضیان ولایات فوق الذکر درصورتیکه سال فراغت شان 96- 98 و فصیدی نمرات سه ساله مکتب شان کمتر از 80% نباشد، ضمناً علاقمند ادامه تحصیل در بورس فوق باشند، می توانند در بورس مذکور با اصل شهادتنامه مکتب و تذکره تابعیت شان الی تاریخ 4/5/1399 به غرفه شماره 21 پذیرش عمومی ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورسها جهت ثبت نام مراجعه نمایند، قابل تذکر است در بورس مذکور اولویت به محصلان واجد شرایط که از طریق پوهنتون های ولایات مذکور با توجه به تعداد سیت بورس ها که به ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورسها رسماً معرفی می گردند، داده خواهند شد و کاندیدانیکه بصورت آزاد ثبت نام می نمایند، با در نظر بلند ترین فیصدی نمرات سه ساله مکتب انتخاب می گردد.

آخرین بورسیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۰:۲۵
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور هندوستان در مقاطع ماستری و دوکتورا

وزارت محترم امور خارجه طی ارسال نامه رسمی از اعطای بورسیه های تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله مقطع ماستری و دکتورا کشور هندوستان در بخش های , Yoga, Unani, Siddha and Homeopathy Ayu . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۰:۱۳
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور هندوستان در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه طی نامه شماره (6423) مورخ 24/4/1399 خویش از اعطای بورس های تحصیلی در مقاطع مختلف که از جمله به دوره لیسانس کشور هندوستان در بخش های یوروفیدا، یوگا، علاج طبیعی، . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۹:۴۵
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور مصر در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه طی نامه شماره 6441 مورخ 28/4/1399 خویش از اعطای بورسیه های تحصیلی کشور مصر در مقاطع مختلف که از جمله به تعداد 4 سیت آن به دوره لیسانس اختصاص داده شده است، خبر . . .