اعلان تدارکاتی پوهنتون پکتیا

Azizorayakhel.admin
ش

Publish Date

Closing Date

Location پکتیا

مدیریت عمومی تهیه و تدارکات ریاست پوهنتون پکتیا از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه ترمیمات ساختمانی ریاست پوهنتون پکتیا اشتراک نموده شرطنامه مربوطه را از مدیریت عمومی تهیه و تدارکات ریاست پوهنتون پکتیا بدست آورده و آفر های خویش را مطابق شرایط مندرج و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات و طور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت (۱۰) بجه قبل از ظهر روز یکشنبه تاریخ ۵/۵/۱۳۹۹ به ریاست مالی و اداری واقع مقام ولایت پکتیا ارایه نمایند آفر های ناوقت رسیده و انترنیتی قابل پذیرش نمی باشد.

تضمین آفر بصورت بانکی مبلغ (۲۱۰۰۰۰)دو صدو ده هزار افغانی بوده جلسه آفر گشایی به روز یکشنبه مورخ ۵/اسد/۱۳۹۹ ساعت (۱۰) قبل از ظهر در ریاست مالی و اداری مقام ولایت تدویر می گردد.

More tenders

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۳۵
Background image

پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات مرکز وزارت بابت سال مالی 1400

شماره دعوت به داوطلبی: MOHE /1400/NCB/G-2953/Re-Bid

وزارت تحصیلات عالی  از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۳۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین وسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، {وزارت تحصیلات عالی} در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک (53) قلم روغنیات و فلتر باب شعبات . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۹:۴۳
Background image

پروژه اعمار یکباب دیپوی اجناس پوهنتون جوزجان

شماره دعوتنامه داوطلبی: MOHE/99/NCB/W-013/Rebid

وزارت تحصیلات عالی از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه اعمار یک باب دیپوی اجناس پوهنتون جوزجان اشتراک . . .

Back to tenders