اعلان تدارکاتی پوهنتون پکتیا

Azizorayakhel.admin
ش

Publish Date

Closing Date

Location پکتیا

مدیریت عمومی تهیه و تدارکات ریاست پوهنتون پکتیا از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه ترمیمات ساختمانی ریاست پوهنتون پکتیا اشتراک نموده شرطنامه مربوطه را از مدیریت عمومی تهیه و تدارکات ریاست پوهنتون پکتیا بدست آورده و آفر های خویش را مطابق شرایط مندرج و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات و طور سربسته از تاریخ نشر اعلان الی ساعت (۱۰) بجه قبل از ظهر روز یکشنبه تاریخ ۵/۵/۱۳۹۹ به ریاست مالی و اداری واقع مقام ولایت پکتیا ارایه نمایند آفر های ناوقت رسیده و انترنیتی قابل پذیرش نمی باشد.

تضمین آفر بصورت بانکی مبلغ (۲۱۰۰۰۰)دو صدو ده هزار افغانی بوده جلسه آفر گشایی به روز یکشنبه مورخ ۵/اسد/۱۳۹۹ ساعت (۱۰) قبل از ظهر در ریاست مالی و اداری مقام ولایت تدویر می گردد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۶:۴۹
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

به تاسی از فقره (2) ماده چهل سوم قانون تدارکات  به اطلاع عموم رسانیده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر دارد تا قرارداد پروژه ترمیم و تجهیز کودکستان پوهنتون فاریاب تحت شماره داوطلبی (M . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۰:۲۸
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

به تاسی از فقره (2) ماده چهل سوم قانون تدارکات  به اطلاع عموم رسانیده می شود که وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا قرارداد پروژه تمدید آب آشامیدنی از شبکه شهری ایبک الی موسسه تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۱:۳۵
Background image

تعدیل جلسه قبل از داوطلبی

اسم پروژه: پروژه اجرای تست خاک تعمیر پوهنحی طب پوهنتون هرات

شماره داوطلبی: MOHE/99/NCB/w-011

مرجع اسناد داوطلبی

اصل

تعدیلات

    . . .

Back to tenders