اعلان داوطلبی پوهنتون طبی کابل

Azizorayakhel.admin
a

Publish Date

Closing Date

ریاست پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسه داوطلبی باز پروژه تهیه و تدارک دو نوع  تیل (پطرول و دیزل) مورد ضرورت سال مالی (۱۴۰۰) آن اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را از تاریخ نشراعلان الی تاریخ ۸/۷/۱۳۹۹ از آمریت قرارداد های پوهنتون  علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا دراوقات رسمی بدست آورند. شرطنامه متذکره را مطالعه و آفر های خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سربسته ارایه نمایند. فرهای ناوقت رسیده و انترنیتی قابل پذیرش نمی باشد.

 تضمین آفر بصورت تضمین بانکی بوده و جلسه آفرگشایی بروز تعیین شده مندرج در شرطنامه ساعت (۱۰) بجه قبل ازظهر در معاونیت مالی و اداری پوهنتون طبی کابل ابوعلی ابن سینا برگزار می گردد.

 

More tenders

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۳۵
Background image

پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات مرکز وزارت بابت سال مالی 1400

شماره دعوت به داوطلبی: MOHE /1400/NCB/G-2953/Re-Bid

وزارت تحصیلات عالی  از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۳۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین وسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، {وزارت تحصیلات عالی} در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک (53) قلم روغنیات و فلتر باب شعبات . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۹:۴۳
Background image

پروژه اعمار یکباب دیپوی اجناس پوهنتون جوزجان

شماره دعوتنامه داوطلبی: MOHE/99/NCB/W-013/Rebid

وزارت تحصیلات عالی از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه اعمار یک باب دیپوی اجناس پوهنتون جوزجان اشتراک . . .

Back to tenders