رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جنیوا کال با سرپرست وزارت تحصیلات عالی نشستی را انجام داد.

nasir_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۰:۳۳
safsfaf

16 اسد1401
رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جنیوا کال با سرپرست وزارت تحصیلات عالی نشستی را انجام داد.
نشست یاد شده که در تالار مقام وزارت تحصیلات عالی ترتیب شده بود، در آن الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی، دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی این وزارت، ماری لوکین رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جینوا کال و هیئت همراه شان شرکت نموده بودند.
ماری لوکین رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جینوا کال به نمایندگی هیئت یاد شده از همکاری های مسئولان وزارت تحصیلات عالی تشکری نمود.
به همین ترتیب خانم لوکین به هدف همکاری های مشترک میان مؤسسه جنیواکال و وزارت تحصیلات عالی روی امضا یک تفاهمنامه تاکید نموده، خواستار ایجاد یک کمیته کاری گردید.
در نشست یاد شده الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تشکری از تشریف آوری هیئت متذکره، از فعالیت های آنان ستایش نموده، در قسمت ایجاد تیم کاری، ترتیب، توحید و امضا تفاهمنامه اطمینان داد.
آقای حقانی هم چنان گفت که افغانستان تازه از جنگ بیرون شده است و به همه لازم است تا مطابق ارزش های اسلامی و ملی زمینه های تحصیلات عالی را در داخل و خارج از کشور برای افغان ها مهیا سازند.
به اساس معلومات، جینواکال یک مؤسسه سویسی بوده که از 20 سال به اینسو در 16 کشور جهان، مطابق قوانین جهانی در بخش بلند بردن سطح آگاهی مردم در قسمت بشردوستی فعالیت می نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۲:۱۱
Background image

8/3/1444 12/7/1401 ورکشاپ آموزشی 5 روزه که تحت عنوان «آموزش پروسیجر های اداری، مراسلات اداری و مدیریت اسناد اداری» برای کارمندان جدید التقرر مرکز وزارت و پوهنتون های کشور از سوی ریاست منابع بشری این وزارت تدویر گردیده بود، موفقانه خاتمه یافت.

در این ورکشاپ که به تعداد ۸۷ تن از کارمندان سطوح مختلف خدمات ملکی مرکز وزارت و واحد دومی مرکزی اشتراک نموده بودند موضوعات شامل فایلنگ اسناد اداری، آرشیف اسناد، شناسائی و نحوه محافظت از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۱:۵۴
Background image

8/3/1444 12/7/1401 برای نخستین بار با عملیات موفقانه باز قلب در انستیتوت صدری و قلبی وعایی پوهنتون علوم طبی کابل، برنامه عملیات سراخ قلب در این انستیتوت رسماً آغاز شد. در مراسم که به همین مناسبت در تالار کنفرانس های پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد، هیئت

در مراسم یاد شده الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت، برای نخستین بار انجام عملیات موفقانه باز قلب به سطح شفاخانه های دولتی کشور و  از آغاز پروسه عملیات سوراخ قلب در انستیتوت صدری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۷:۵۱
Background image

برای نخستین بار عملیات باز قلب یک نوجوان مصاب به سوراخ قلب، از سوی دوکتوران شفاخانه صدری و قلبی وعایی پوهنتون طبی کابل بشکل موفقانه صورت گرفت.

منصور خان پسر نو جوان که جهت تداوی مشکل سوراخ قلب خویش، پس از مشکلات متعدد و اقتصاد نامناسب از ولایت ننگرهار به شفاخانه صدری و قلبی وعایی مراجعه و از جانب کادر های ورزیده این شفاخانه. . .

BACK TO NEWS