رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جنیوا کال با سرپرست وزارت تحصیلات عالی نشستی را انجام داد.

nasir_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۰:۳۳
safsfaf

16 اسد1401
رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جنیوا کال با سرپرست وزارت تحصیلات عالی نشستی را انجام داد.
نشست یاد شده که در تالار مقام وزارت تحصیلات عالی ترتیب شده بود، در آن الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی، دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی این وزارت، ماری لوکین رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جینوا کال و هیئت همراه شان شرکت نموده بودند.
ماری لوکین رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جینوا کال به نمایندگی هیئت یاد شده از همکاری های مسئولان وزارت تحصیلات عالی تشکری نمود.
به همین ترتیب خانم لوکین به هدف همکاری های مشترک میان مؤسسه جنیواکال و وزارت تحصیلات عالی روی امضا یک تفاهمنامه تاکید نموده، خواستار ایجاد یک کمیته کاری گردید.
در نشست یاد شده الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تشکری از تشریف آوری هیئت متذکره، از فعالیت های آنان ستایش نموده، در قسمت ایجاد تیم کاری، ترتیب، توحید و امضا تفاهمنامه اطمینان داد.
آقای حقانی هم چنان گفت که افغانستان تازه از جنگ بیرون شده است و به همه لازم است تا مطابق ارزش های اسلامی و ملی زمینه های تحصیلات عالی را در داخل و خارج از کشور برای افغان ها مهیا سازند.
به اساس معلومات، جینواکال یک مؤسسه سویسی بوده که از 20 سال به اینسو در 16 کشور جهان، مطابق قوانین جهانی در بخش بلند بردن سطح آگاهی مردم در قسمت بشردوستی فعالیت می نماید.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۸:۱۸
Background image

اطلاعیه کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم

قرار است اولین کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم در پوهنتون ننگرهار به تاریخ ۲۱ الی ۲۳ دلو سال ۱۴۰۲ هــ ش برگزار گردد.
بناَ از تمام استادان پوهنتون ها، محققین، پالیسی سازان، کارشناسان حرفه . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۲ - ۵:۴۰
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک قرطاسیه باب مورد نیاز کلستر های بازنگری ، . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۷:۳۹
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک فایروال و وسایل شبکه مرکز وزارت تحصیلات . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۱:۳
Background image

سرپرست وزیر تحصیلات عالی در ادامه سفرهای ولایتی خویش در یک نشستی مردمی در ولایت فاریاب سخنرانی کرد.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزارت تحصیلات عالی در این نشست در حالیکه داملا شعیب رسالت والی ولایت فاریاب، علماء کرام، بزرگان و متنفذین قومی و اساتید پوهنتون ولایت یاد شده. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۴:۴۴
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات ضمن دیدار با اساتید مؤسسه تحصیلات عالی غور از بخش های مختلف این مؤسسه نیز دیدن نمود.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزارت تحصیلات عالی در نشستی که به همین منظور دایر گردیده بود گفت، مسؤلین امارت اسلامی مخالف آموزش های عصری نبوده بلکه خواهان آن هستند و اراده. . .

شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۱۰:۶
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی طی نشستی آنلاین پیشنهادات و مشکلات استادان افغان را که جهت ادامه تحصیل به کشور مالیزیا فرستاده شده اند، استماع کرد

استادان یاد شده که از سوی وزارت تحصیلات عالی به کشور مالیزیا به هدف ادامه تحصیل فرستاده شده اند، در رابطه به مشکلات شان که شامل فیس های تحصیلی، معاشات، تمدید ویزه و سایر موضوعات می گردد. . .

BACK TO NEWS