سرپرست وزیر تحصیلات عالی در ادامه سفرهای ولایتی خویش در یک نشستی مردمی در ولایت فاریاب سخنرانی کرد.

eshaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۱:۳
gfgdfg

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزارت تحصیلات عالی در این نشست در حالیکه داملا شعیب رسالت والی ولایت فاریاب، علماء کرام، بزرگان و متنفذین قومی و اساتید پوهنتون ولایت یاد شده حضور داشتند گفت، فاریاب خانه شهداء و غیرتمندان است.
سرپرست وزارت تحصیلات عالی همچنان اضافه نموده که مردم فاریاب در جهاد بیست سال گذشته سهم بارز داشته و مردم آن قربانی های بیشماری داده اند. موصوف به مردم فاریاب صدا نمود: « ای مردم فاریاب! به امارت اسلامی اعتماد نمایید، گرفتار جنگ تبلیغاتی دشمن نگردید، ما یک جزء از شریعیت را هم به خواهش غرب رها نمیکنیم.» 
سرپرست وزیر تحصیلات عالی دلیل شکست یک ملت را نفاق و بی عدالتی یاد نموده  گفت: «وزارت تحصیلات عالی مسؤلیت دارد زمینه تحصیلات عالی را برای تمام افغانان مهیا سازد، تا کادر های متخصص و مسلکی را در جهت آبادی وطن تربیه نماید.»
سپس داملا شعیب والی ولایت متذکره ضمن خوش آمدید به وزیر تحصیلات عالی در حصه پیشرفت تحصیلات عالی در این ولایت وعده همکاری سپرده بیان داشت که، ما یک نظام تحصیلی معیاری برابر با عقاید و ارزش های فرهنگی خود میخواهیم.
به همین ترتیب چند تن از علماء کرام، اساتید پوهنتون فاریاب و متنفذین اقوام راجع به کارنامه های جهاد بیست ساله، راه کار ها برای تقویت و انکشاف نظام تحصیلی کشورصحبت نمودند.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۸:۱۸
Background image

اطلاعیه کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم

قرار است اولین کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم در پوهنتون ننگرهار به تاریخ ۲۱ الی ۲۳ دلو سال ۱۴۰۲ هــ ش برگزار گردد.
بناَ از تمام استادان پوهنتون ها، محققین، پالیسی سازان، کارشناسان حرفه . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۲ - ۵:۴۰
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک قرطاسیه باب مورد نیاز کلستر های بازنگری ، . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۷:۳۹
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک فایروال و وسایل شبکه مرکز وزارت تحصیلات . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۹:۱۱
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادمه سفر رسمی خویش به زون شمال کشور ضمن دیدار بااساتید مؤسسه تحصیلات عالی سمنگان چندین پروژه مختلف را در این مؤسسه به بهره برداری سپرد.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزیر تحصیلات عالی در نشستی که به همین منظور دایر گردیده بود، به و حدت و برادری میان استادان تاکید نموده بیان داشت که، پیشرفت نهاد های تحصیلی. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۹ - ۵:۲
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کاری خویش به زون شمال کشور، با محصلان پوهنتون بغلان دیدار نمود.

در دیدار یاد شده که مولوی عبدالرحمن حقانی والی بغلان، شماری از استادان و علماء کرام نیز حضور داشتند، شیخ  الحدیت ‌مولوی ندا‌ء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در رابط به دریافت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۰:۱۰
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفرهای کاری خویش به زون شمالشرق در یک نشستی مردمی درولایت کندز سخنرانی نمود.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزیر تحصیلات عالی در این نشست در حالیکه مسؤلین ولایتی، علمای دینی، استادان پوهنتون، محصلین و متنفذین این ولایت حضور داشتند خطاب به محصلین گفت. . .

BACK TO NEWS