شیخ ظاهر خان خادم سرپرست معین وزارت تحصیلات عالی و هیئت همراهش از روند امتحان سمستر خزانی پوهنتون طبی کابل (ابو علی ابن سینا) دیدار و بررسی به عمل آورد.

ameen_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۱:۵۲
jgkjfd

سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در حالیکه استاد حامد یعقوبی رئیس امور محصلان دولتی و پوهنوال دکتور احمد ضیاء یوسفزی مشاور امور محصلان نیز وی را همراهی می کردند روند امتحان را از نزدیک بررسی نمودند.
سرپرست معینیت  امور محصلان وزارت تحصیلات عالی ضمن استماع مشکلات و پیشنهادات آنان، محصلان متذکره را به درس‌های شان متوجه ساخته از آنها خواست که در فراگیری دانش و مهارت های جدید، تلاش بیشتر نموده تا این کشور در عرصه طبی با منطقه و جهان رقابت کرده بتواند. موصوف  همچنان به رفع مشکلات حوزه طبی و شفافیت در امتحان در این رشته اطمینان داد.
شیخ ظاهر خان خادم سرپرست معینیت امور محصلان این وزارت، در نشستی با مسؤلین پوهنتون علوم طبی کابل( ابو علی ابن‌سینا)  مشکلات شفاخانه های تدریسی را مورد بحث و بررسی قرار داده، بر آموزش عملی محصلان تاکید کرد. وی همچنان از محصلان و کمیته امتحانات این پوهنتون نیز دیدن نمود.
همچنان پوهنیار داکتر فضل الرحمان رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل ( ابو علی ابن‌سینا) در مورد پوهنتون علوم طبی کابل (ابو علی ابن‌سینا) و چگونگی روند امتحان این پوهنتون معلومات ارایه نموده، مشکلات و نیازمند های شان را شریک کردند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۴:۳۳
Background image

ورکشاپ آموزشی ۱۵ روزه که جهت ارتقای ظرفیت کاری برای ۴۲ تن از کارمندان پوهنتون بین المللی افغان دایر گردیده بود موفقانه پایان یافت.

در این ورکشاپ که از طرف آمریت آموزش و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی  دایر گردیده بود طی ۱۵ روزه راجع به اهداف و مقاصد وزارت تحصیلات عالی، ساختار اداری موجود در وزارت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۴:۲۹
Background image

گاه نامه «راهیان ابن سینا» که از سوی پوهنتون علوم طبی کابل نشر می گردید، بعد از وقفه ده ساله دوباره زیور چاپ یافت.

در محفلی که به این مناسبت در پوهنتون علوم طبی کابل برگزار گردید، سخنرانان روی اهمیت نشرات چاپی در جامعه به ویژه نهاد تحصیلات عالی صحبت نمودند.
در آغاز پوهنیار داکتر فضل رحمان رحمانی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۴:۲۵
Background image

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست این وزارت دایر شد.

در آغاز جلسه سرپرست وزارت تحصیلات عالی پیرامون رفع نیازمندی های نهاد های تحصیلات عالی ولایات سرد سیر کشور صحبت نموده گفت:« با استفاده از رخصتی های زمستانی روی نیازمندی ها و حل مشکلات. . .

BACK TO NEWS