معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی با کارمندان ریاست تکنالوژی معلوماتی دیدار نمود

Azizorayakhel.admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۰:۳۹
ش

به سلسله دیدار ها و تنظیم بهتر عرضه خدمات ادارات مرکزی، معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی با مسوولین و کارمندان ریاست تکنالوژی معلوماتی این وزارت دیدار نمود.

به گفته نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی هدف از این دیدار ها بهبود و چگونگی عرضه خدمات، استماع نظریات و مشکلات ادارات مرکزی این وزارت می باشد.

وی گفت: « همه فعالیت این وزارت در راستای بهتر شدن سکتور تحصیلات عالی، بهبود سیستم ها و در نهایت عرضه خدمات معیاری و استندرد به جوانان کشور می باشد که برای رسیدن به این اهداف ایجاب می نمایید تا با روحیه وطندوستی و دور از همه وابستگی های قومی، زبانی و مذهبی زیر یک چتر واحد کار نماییم

وی همچنان در مورد مدیریت بهتر در توزیع انترنیت، حل مشکلات روزانه وسایل تخنیکی کارمندان ادارات، توجه جدی به امنیت سایبری شبکه انترنیت و سرور ها صحبت نموده در زمینه به مسوولان این اداره هدایات لازم داد.

در این دیدار معین مالی و اداری ضمن استماع نظریات، خواست ها و پیشنهادات مسوولان و کارمندان ریاست تکنالوژی معلوماتی در رابطه به ازیاد کارمندان تخنیکی، خریداری وسایل تخنیکی، برنامه های آموزشی برای ارتقای ظرفیت کارمندان و توجه به امتیازات مادی کارمندان، گفت که ریاست تکنالوژی معلوماتی طی یک پیشنهاد رسمی نیازمندی های شان را با این معینیت شریک سازند تا در مورد اقدامات عاجل صورت گیرد.

آقای درویش در مورد امتیازات مادی و به ویژه اضافه کاری گفت که روی یک میکانیزم مشخص کار جریان دارد و در این میکازنیزم به اساس مقرره موجود، اضافه کاری توزیع خواهد شد. موصوف همچنان علاوه کرد که در رابطه ارتقای ظرفیت کارمندان برنامه های روی دست است و قرار است در آینده نزدیک اقدامات عملی در زمینه صورت گیرد.

شایان ذکر است که معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی قبل از این دیدار، با مسوولان و کارمندان پنج ریاست مرکزی این وزارت دیدار و گفتگو داشتند که نتایج مطلب در قابل داشت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۰:۲۸
Background image

نشستی به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی دایر شد

به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی و چگونگی ایجاد اداره مستقل تضمین کیفیت و اعتباردهی، نشستی در وزارت تحصیلات عالی دایر گردید.

در این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۵:۱۱
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی از چگونگی عرضه خدمات در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با جمعی از هیات رهبری این وزارت، از چگونگی عرضه خدمات بخش های مختلف در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند.

در این نظارت سرپرست وزارت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۷ - ۵:۳۹
Background image

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردید

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردیده، ضمن تمجید رئیس منابع بشری وزارت تحصیلات عالی روی سایر مواد شامل اجندا بحث و فیصله های لازم صورت گرفت.

ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات. . .

BACK TO NEWS