نشست مشترک وزارت تحصیلات عالی و اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در این وزارت برگزار شد

Akmal_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۸:۵۴
U

1443/10/18
1401/2/29
نشست مشترک وزارت تحصیلات عالی و اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی در این وزارت برگزار شد.
در این نشست، هیئت اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی، نیازمندی های شان را جهت تقویت امور این اداره و ارتقای ظرفیت استادان و محصلان اداره متذکره ارائه نمودند.
دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی ضمن خوش آمدید به هیئت یاد شده، از حمایت همه جانبه وزارت تحصیلات عالی برای زمینه سازی تحصیل بهتر به جوانان کشور اطمینان داده گفت که، همکاری ها میان دو نهاد فوق باعث انتقال دانش مسلکی و تخصصی میان محصلان خواهد شد.
آقای خیرخواه در ادامه سخنانش تأکید نمود که محصلان نیاز جدی دارند تا تحصیلات شان را به گونه عملی ادامه دهند و نیاز است که روی این موضوع توجه بیشتر صورت گیرد.
قابل یاد آوریست که این دومین نشست میان وزارت تحصیلات عالی و اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی بوده و قرار شد در آینده نیز چنین نشست ها ادامه یابد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۰:۵۱
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در دفتر کارش با مشاور فرهنگی سفارت ترکیه و هیئت همراه شان دیدار و روی تقویت روابط علمی و فرهنگی میان دو کشور صحبت نمودند.

در این دیدار دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در حالیکه رئیس ارتباط خارجه و تنظیم بورسهای این وزارت، رئیس بنیاد معارف ترکیه در افغانستان و رئیس انستیتوت یونس امره در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۷:۵۳
Background image

جلسه هماهنگی میان وزارت تحصیلات عالی و شورای طبی تحت ریاست معین امور محصلان این وزارت دایر گردید.

در آغاز جلسه مفتی محمد طاهر احمد معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در مورد تلاش های رهبری این وزارت در راستای بهبود کیفیت و معیاری سازی نهاد های تحصیلات عالی علی الخصوص نهاد های. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۳:۳۹
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی از انستیتیوت امراض صدری، قلبی و وعایی دیدن نمود.


شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب بر علاوه دیدار با داکتران، مریضان و کارکنان اداری و خدماتی انستیتیوت صدری،قلبی و وعایی بر آنان اطمنان داد که وزارت تحصیلات عالی در تمام امور کاری. . .

BACK TO NEWS