هیئت ریاست تفتیش داخلی وزارت تحصیلات عالی، نهاد های تحصیلات عالی ولایت کندز را مورد ارزیابی قرار داد.

nasir_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۹ - ۳:۲۰
sdgdsdv

1444/1/11
1401/5/18
هیئت ریاست تفتیش داخلی وزارت تحصیلات عالی، نهاد های تحصیلات عالی ولایت کندز را مورد ارزیابی قرار داد.
این هیئت که ریاست آن به دوش  مولوی عبدالولی عابد آمر تقلب و موضوعات خاص ریاست تفتیش داخلی وزارت تحصیلات عالی می باشد، طی سفر کاری به ولایت کندز ضمن بررسی پوهنتون دولتی این ولایت، نهاد های تحصیلات عالی خصوصی سلام، شیرزی و محمد شیبانی ولایت کندز را نیز مورد ارزیابی قرار داد.
هیئت متذکره در کنار بررسی بخش های مالی، سایر بخش های این نهاد ها را نیز بررسی و در راستای ایجاد یک محیط درسی بهتر و تطبیق پالیسی های وزارت تحصیلات، به مسئولان این نهاد ها توصیه های لازم نمود.
در مقابل مسئولان نهاد های تحصیلی ذکر شده ضمن قدردانی از تشریف آوری هیئت وزارت تحصیلات عالی به ولایت کندز، اطمینان دادند که مطابق دستوارت دین مقدس اسلام و ارزش های والای ملی، جوانان آن ولایت را تحت آموزش قرار خواهند داد .

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۴:۳۳
Background image

ورکشاپ آموزشی ۱۵ روزه که جهت ارتقای ظرفیت کاری برای ۴۲ تن از کارمندان پوهنتون بین المللی افغان دایر گردیده بود موفقانه پایان یافت.

در این ورکشاپ که از طرف آمریت آموزش و ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی  دایر گردیده بود طی ۱۵ روزه راجع به اهداف و مقاصد وزارت تحصیلات عالی، ساختار اداری موجود در وزارت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۴:۲۹
Background image

گاه نامه «راهیان ابن سینا» که از سوی پوهنتون علوم طبی کابل نشر می گردید، بعد از وقفه ده ساله دوباره زیور چاپ یافت.

در محفلی که به این مناسبت در پوهنتون علوم طبی کابل برگزار گردید، سخنرانان روی اهمیت نشرات چاپی در جامعه به ویژه نهاد تحصیلات عالی صحبت نمودند.
در آغاز پوهنیار داکتر فضل رحمان رحمانی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۴:۲۵
Background image

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست این وزارت دایر شد.

در آغاز جلسه سرپرست وزارت تحصیلات عالی پیرامون رفع نیازمندی های نهاد های تحصیلات عالی ولایات سرد سیر کشور صحبت نموده گفت:« با استفاده از رخصتی های زمستانی روی نیازمندی ها و حل مشکلات. . .

BACK TO NEWS