هیئت ریاست تفتیش داخلی وزارت تحصیلات عالی، نهاد های تحصیلات عالی ولایت کندز را مورد ارزیابی قرار داد.

nasir_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۹ - ۳:۲۰
sdgdsdv

1444/1/11
1401/5/18
هیئت ریاست تفتیش داخلی وزارت تحصیلات عالی، نهاد های تحصیلات عالی ولایت کندز را مورد ارزیابی قرار داد.
این هیئت که ریاست آن به دوش  مولوی عبدالولی عابد آمر تقلب و موضوعات خاص ریاست تفتیش داخلی وزارت تحصیلات عالی می باشد، طی سفر کاری به ولایت کندز ضمن بررسی پوهنتون دولتی این ولایت، نهاد های تحصیلات عالی خصوصی سلام، شیرزی و محمد شیبانی ولایت کندز را نیز مورد ارزیابی قرار داد.
هیئت متذکره در کنار بررسی بخش های مالی، سایر بخش های این نهاد ها را نیز بررسی و در راستای ایجاد یک محیط درسی بهتر و تطبیق پالیسی های وزارت تحصیلات، به مسئولان این نهاد ها توصیه های لازم نمود.
در مقابل مسئولان نهاد های تحصیلی ذکر شده ضمن قدردانی از تشریف آوری هیئت وزارت تحصیلات عالی به ولایت کندز، اطمینان دادند که مطابق دستوارت دین مقدس اسلام و ارزش های والای ملی، جوانان آن ولایت را تحت آموزش قرار خواهند داد .

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۲:۱۱
Background image

8/3/1444 12/7/1401 ورکشاپ آموزشی 5 روزه که تحت عنوان «آموزش پروسیجر های اداری، مراسلات اداری و مدیریت اسناد اداری» برای کارمندان جدید التقرر مرکز وزارت و پوهنتون های کشور از سوی ریاست منابع بشری این وزارت تدویر گردیده بود، موفقانه خاتمه یافت.

در این ورکشاپ که به تعداد ۸۷ تن از کارمندان سطوح مختلف خدمات ملکی مرکز وزارت و واحد دومی مرکزی اشتراک نموده بودند موضوعات شامل فایلنگ اسناد اداری، آرشیف اسناد، شناسائی و نحوه محافظت از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۱:۵۴
Background image

8/3/1444 12/7/1401 برای نخستین بار با عملیات موفقانه باز قلب در انستیتوت صدری و قلبی وعایی پوهنتون علوم طبی کابل، برنامه عملیات سراخ قلب در این انستیتوت رسماً آغاز شد. در مراسم که به همین مناسبت در تالار کنفرانس های پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد، هیئت

در مراسم یاد شده الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت، برای نخستین بار انجام عملیات موفقانه باز قلب به سطح شفاخانه های دولتی کشور و  از آغاز پروسه عملیات سوراخ قلب در انستیتوت صدری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۷:۵۱
Background image

برای نخستین بار عملیات باز قلب یک نوجوان مصاب به سوراخ قلب، از سوی دوکتوران شفاخانه صدری و قلبی وعایی پوهنتون طبی کابل بشکل موفقانه صورت گرفت.

منصور خان پسر نو جوان که جهت تداوی مشکل سوراخ قلب خویش، پس از مشکلات متعدد و اقتصاد نامناسب از ولایت ننگرهار به شفاخانه صدری و قلبی وعایی مراجعه و از جانب کادر های ورزیده این شفاخانه. . .

BACK TO NEWS