رئیس جدید پوهنتون پولی تخنیک کابل رسماً به کارش آغاز کرد

Azizorayakhel.admin
Sun, Jun 28 2020 7:50 AM
a

رئیس جدید پوهنتون پولی تخنیک کابل از سوی معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی به کارمندان آن پوهنتون معرفی و رسماً به کار آغاز  نمود.

پوهندوی سید فرهاد شهید زاده معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در محفل معرفی پوهنوال عبدالرشید اقبال رئیس جدید پوهنتون پولی تخنیک کابل خطاب به هیات رهبری، استادان و کارمندان آن پوهنتون گفت، که نیروی بشری، رهبری و مدیریت کارا و خدمت گذاری به عنوان مولفه های اساسی یک نهاد محسوب می گردند و وجود رهبران توانمند و خلاق، زمینه ساز پویایی و تحرک نهاد ها می باشد.

معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی، پوهنتون ‌ها را موتور متحرک رشد جوامع خواند و گفت که وزارت تحصیلات عالی بر آن است تا در رأس نهاد های تحصیلات عالی رهبری فعال، پویا و مدبر وجود داشته باشد تا بتواند از نسل پوهنتون های آموزشی محض به نسل پوهنتون های تحقیق محور عبور کند.

س

پوهندوی شهید زاده با ابراز سپاس از کارکرد های پوهنوال محمد سعید کاکر رئیس قبلی پوهنتون پولی تخنیک کابل، به رئیس جدید تبریکی عرض نموده اظهار امیدواری کرد تا پیشرفت ها و دستاورد های بیشتری نصیب این پوهنتون گردد.

پوهاند دکتور بری صدیقی مشاور مقام وزارت تحصیلات عالی نیز ضمن سپاس گزاری از رئیس قبلی پوهنتون پولی تخینک کابل، هدف از این تقرر ها را زمینه بکارگیری استعدادهای متفاوت عنوان کرد و گفت که رعایت اصل تغییر و تبدیل که بخشی از فرهنگ اداری است، می تواند موجبات حس همکاری دیگران را برای ایجاد یک محیط خوب علمی فراهم کند.

س

پوهنوال عبدالرشید اقبال رییس جدید التقرر پوهنتون پولی تخنیک کابل نیز با سپاس گزاری از رییس پیشین این پوهنتون، از مقام ریاست جمهوری اسلامی افغانستان و رهبری وزارت تحصیلات عالی بابت اعتماد به خودش سپاسگزرای نمود و ابراز داشت که با کمال صداقت و حسن نیت و فعالیت برای آینده بهتر این نهاد علمی کارهای ارزشمندی را انجام خواهد داد و گام های استواری دراین زمینه خواهد برداشت.

او با شرح برنامه های خویش تعهد سپرد تا زمینه ی را فراهم بسازد که جایگاه پوهنتون پولی تخنیک کابل برازنده تر از پیش گردد و تحقیقات علمی در این پوهنتون جنبه های عملی تر و موثر تر از پیش پیدا کنند.

س

محفل با اهدای سپاسنامه وزارت تحصیلات عالی بابت کارکرد ها و زحمات پوهنوال محمد سعید کاکر خاتمه یافت.

Latest news

Sat, Jan 18 2020 7:36 AM
Background image

Inauguration of ICT center and The Online courses recording studio of Kabul University of Medical Sciences (Abu Ali Ibn Sina)

Acting minister of the Ministry of Higher Education inaugurated the ICT center and the online courses recording studio of Kabul University of Medical Sciences'(Abu Ali Ibn Sina).

Actin. . .

Mon, Jan 13 2020 5:35 AM
Background image

Higher Education Ministry’s Commission for students’ Credit Transfer Notification (1398)

  1. According to the Credit Transfer bill, the specified Credit Transfer period is only Jadi and Dalwa months.
  2. For Credit Transfer, the applicants don’t need any application letter; they. . .

BACK TO NEWS