اطلاعیه امتحان بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

baqir_admin
ل

به تعقیب اطلاعیه قبلی نگاشته می شود که کشور قزاقستان از اعطای 16 سیت بورسیه تحصیلی در رشته های "انجنیری سیول، جیولوجی، زراعت و اقتصاد" خبر داده است بورسیه مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی برای دارنده گان بلندترین نمرات کانکور، کوچی ها و وارثین شهداء و معلولین اختصاص داده شده بود اما بدلیل اینکه تعداد متقاضی از لست مذکور تکمیل نگردید طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی لست تعقیبی از اداره محترم ملی امتحانات مطالبه و همزمان بورس مذکور از طریق ویب سایت نیز بصورت آزاد اعلان گردید. بناءً به اطلاع کاندیدان که اسمای شان در لست هذا موجود می باشد رسانیده می شود در صورتیکه علاقمند اشتراک در بورس مذکور باشند، می توانند جهت سپری نمودن امتحان بورسیه مذکور تاریخ 20/3/1400 ساعت 8 صبح با اصل اسناد (شهادتنامه، پاسپورت و تذکره تابعیت) به مرکز وزارت تحصیلات عالی مراجعه نمایند.

قابل یاد آوریست در صورتیکه کاندیدان محترم که قبلاً‌ اسمای شان در لست های نشر شده قبلی موجود بوده و همچنان متقاضیان که بصورت آزاد از طریق وزارت تحصیلات عالی برای بورس مذکور ثبت نام نموده باشند و اسناد خویش را بدسترس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های این وزارت تسلیم کرده باشند نیز می توانند به تاریخ مذکور و محل یاد شده جهت سپری نموده امتحان با اسناد فوق الذکر و با رعایت موارد صحی مراجعه کرده می توانند.

برای دریافت لست دوم کاندیدان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود

Latest announcements

Thu, Jan 23 2020 6:28 AM
Background image

50 Pakistan Scholarship for Afghanistan Kankor High Score Winners

Location: Pakistan

Number of Scholarships: 50

Targeted group:High score obtainers of kankor

Deadline:january 28,2020

Ministry of Higher education of Afghanistan has announced that . . .

Sat, Jan 18 2020 7:29 AM
Background image

MBA in University of Herat

Faculty of Economics, University of Herat plans to register new application for its MBA program.

Interested applicants are requested to visit Students’ affair Management and Master . . .

Tue, Aug 06 2019 11:23 AM
Background image

Announcement of the Ministry of Higher Education undergraduate scholarships in Qatar

Qatar announced the award of two sets of scholarships for the Afghanistan Government, which is distributed by the decision of the High Commission of the Ministry of Higher Education . . .

Back to announcements