اطلاعیه برنامه ماستری رشته دری پوهنتون هرات

baqir_hiadari
mohe

پوهنحی ادبیات و علوم بشری پوهنتون هرات درنظر دارد تا برای دوره جدید برنامه ماستری رشته دری در سال تحصیلی ۱۳۹۸ بر۱۳۹۹ خویش محصل جذب نماید.

متقاضیان واجد شرایط شمولیت به این برنامه می توانند برای ثبت نام به مدیریت عمومی فارغان و پروگرام ماستری شعبه ثبت و راجستریشن واقع در تعمیر پوهنحی ساینس پوهنتون هرات مراجعه و فورم ثبت نام را با پرداخت (۵۰۰) افغانی بدست آورده و بعداز خانه پری فورم همراه با اسناد مورد ضرورت به برنامه ماستری رشته دری پوهنحی ادبیات تسلیم نمایند.

قابل ذکر است که پروسه ثبت نام و راجستریشن محصلان  الی تاریخ ۱۵ حوت سال ۱۳۹۸ تمدید گردیده و متقاضیانیکه سند لیسانس داشته باشند می توانند فورم اخذ نمایند.

اسناد مورد ضرورت:

  • اصل تذکره تابعیت
  • اصل ترانسکریپت نمرات دوره لیسانس با اوسط حداقل ۶۵٪ نمرات تایید شده وزارت تحصیلات عالی.
  • اصل دیپلوم دوره لیسانس تایید وزارت تحصیلات عالی.
  • ۱۰ قطعه عکس ۴×۳ با زمینه سفید
  • دو ورق تائید نامه (ریفرینس لیتر) از اشخاص اکادمیک

طبق پورتوکول (۱۱) مورخ ۲۶/۸/۱۳۹۸ کمیته فوق لیسانس، دیپارتمنت های پشتو و انگلیسی پوهنحی تعلیم وتربیه ودیپارتمنت های آلمانی، عربی ، پشتو و انگلیسی پوهنحی ادبیات هم خوانی و مطابقت دارد.

فارغان دیپارتمنت های زبان وادبیات فارسی دری پوهنتون های دولتی وموسسات تحصیلات عالی خصوصی و فارغان دیپارتمنت های دری و پشتو پوهنحی های تعلیم و تربیه، فارغان دیپارتمنت های زبان و ادبیات دری ، انگلیسی،‌پشتوو عربی پوهنحی های ادبیات و علوم بشری میتوانند فورم ثبت نام اخذ نمایند.

قابل ذکر است زمان اخذ امتحان (زبان خارجی) به تاریخ ۲۵ /۱۲/۱۳۹۸ خواهد بود و امتحان کانکور اختصاصی شمولیت به این برنامه ماستری بعداٌ از طریق صفحات انترنیتی و ویب سایت پوهنتون هرات به اطلاع متقاضیان رسانیده می شود.

شماره تماس جهت معلومات (0798591970-0729889206-0402226769)

ایمیل آدرس: ahmadghanikh@gmail.com

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۱۰:۵۷
Background image

اطلاعیه ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت تحصیلات عالی درمورد فراخوان مقالات علمی برای سپوزیم ملی تضمین کیفیت و اعتباردهی

در نظر است سپوزیم ملی تضمین کیفیت و اعتبار دهی به تاریخ ۲۸و۲۹عقرب ۱۳۹۹ از طرف ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی در مقر وزارت تحصیلات عالی تدویرگردد.

اساتید محترم موسسات تحصیلات عالی می . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۵:۴۵
Background image

اطلاعیه برنامه کمیونتی کالج تکنالوژی تجهیزات طبی پوهنتون علوم طبی کابل "ابو علی ابن سینا"

برنامه کمیونتی کالج تکنالوژی تجهیزات طبی پوهنتون علوم طبی کابل "ابو علی ابن سینا" برای سال جدید تحصیلی 1399 محصل می پذیرد علاقمندان مطلع باشند.

توزیع فورم درخواستی از تاریخ 4 اسد الی 5 . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۴:۲۳
Background image

اطلاعیه ریاست تقرر و ترفیعات علمی استادان وزارت تحصیلات عالی

به اطلاع تمام پوهنتونها و موسسات تحصیلات عالی دولتی رسانیده می شود که به اساس فیصله مورخ ۱۴ سرطان ۱۳۹۹ شورای محترم رهبری با درنظر داشت احکام اسناد تقنینی و با رعایت تمام معیار های . . .

بازگشت به اطلاعیه ها