اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی

baqir_admin
ل

به اطلاع آنعده از فارغ التحصیلان رشته زبان و ادبیات ازبیکی که قبلا اسناد ایشان از طریق پوهنتون علی شیر نوایی کشور ازبیکستان طی مراحل شده و یکتعداد آنها جهت تاییدی اسناد خویش به وزارت تحصیلات عالی افغانستان قبلاً مراجعه نموده اند، رسانیده می شود که هرچه عاجل اصل دیپلوم و ترانسکرپت های سابقه خویش را که مشکلات تخنیکی داشتند، به ریاست ارزیابی اسناد خارج مرزی ارایه و در عوض دیپلوم و ترانسکرپت جدید ایشان را که به وزارت تحصیلات عالی مواصلت نموده است، جهت طی مراحل وزارت خارجه، از این ریاست تسلیم شوند.

قابل  ذکر است که جهت طی مراحل اسناد شان، تکمیل فورم ارزیابی اسناد و تحویلی حق الخدمت ارزیابی، آوردن اصل پاسپورت معه ویزه دوران تحصیلی، کاپی تذکره، اصل شهادت نامه صنف دوازده و چهاردهم مهم بوده تا اسناد ایشان ، از طریق این ریاست و کمیسیون ارزیابی مطابق مقرره ارزیابی اسناد تحصیلی بیرون مرزی هرچه زودتر، ارزیابی و تایید شود.

جهت معلومات مزید به شماره های ذیل نیز میتوانند به تماس شوند:

0202500048

0202503829

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۸:۴۰
Background image

اطلاعیه برنامه های ماستری پوهنتون کابل برای سال 1400 هجری شمسی

قرار است پوهنتون کابل در تمام برنامه‌های ماستری به اساس جدول زیر  برای سال 1400 هجری شمسی محصل جدید جذب نماید.

بناً پروسه ثبت نام برنامه‌های ماستری  از تاریخ ( 2 حمل 1400) آغاز و الی . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۹:۱۵
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی

به تاسی از فیصله شماره 25 مورخ 26/ 8/1399 کابینه جمهوری اسلامی افغانستان و فیصله مورخ 2/ 12/ 1399 شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دروس حضوری تمام پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی دولتی و . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۵:۳۹
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی

کشور مالیزیا بدلیل ویروس کرونا محدودیت های رفت و برگشت را برای اتباع خارجی به شمول محصلان کشور های مختلف که در نهاد های تحصیلی آن کشور مصروف تحصیل اند، وضع کرده است تا محصلان خارجی بدون . . .

بازگشت به اطلاعیه ها