امتحان بست های امامان و مؤذنان پوهنتون های دولتی زون مرکز وزارت تحصیلات عالی اخذ گردید.

eshaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۱۱:۵۴
rgtdrgd

الحاج حافظ محمد حامد حسیب معین اداری و مالی وزارت تحصیلات عالی در مورد شفافیت این امتحان صحبت نموده گفت: " در این بست ها علمای کرام مقرر میگردند و به آن عده از علمای کرام که دوره بزرگ را تکمیل نموده باشند ارجحیت داده میشود.»
وزارت تحصیلات عالی در این اواخر در تمام پوهنتون و موسسات تحصیلات عالی دولتی کشور بست های امامان و مؤذنان را به رقابت آزاد گذاشته که در زون های مختلف کشور امتحان بست های متذکره اخذ و امروز امتحان بست های امامان و مؤذنان زون مرکز نیزاخذ گردید.
تاریخ: سه شنبه
۱۴۴۴/۴/۲۷هـ.ق ۱۴۰۱/۹/۱ هـ.ش ۲۰۲۲/۱۱/۲۲م
دفتر مطبوعاتی وزارت تحصیلات عالی

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۸:۱۸
Background image

اطلاعیه کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم

قرار است اولین کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم در پوهنتون ننگرهار به تاریخ ۲۱ الی ۲۳ دلو سال ۱۴۰۲ هــ ش برگزار گردد.
بناَ از تمام استادان پوهنتون ها، محققین، پالیسی سازان، کارشناسان حرفه . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۲ - ۵:۴۰
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، پروژه تهیه و تدارک قرطاسیه باب مورد نیاز کلستر های بازنگری ، . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۰ - ۷:۳۹
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک فایروال و وسایل شبکه مرکز وزارت تحصیلات . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۱۰:۱۰
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفرهای کاری خویش به زون شمالشرق در یک نشستی مردمی درولایت کندز سخنرانی نمود.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزیر تحصیلات عالی در این نشست در حالیکه مسؤلین ولایتی، علمای دینی، استادان پوهنتون، محصلین و متنفذین این ولایت حضور داشتند خطاب به محصلین گفت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۷/۶ - ۸:۱
Background image

سرپرست وزیر تحصیلات عالی در حاشیه سفر رسمی خویش با اساتید پوهنتون تخار دیدار کرده، مشکلات و پیشنهادات آنان را استماع نمود.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزارت تحصیلات عالی درنشستی که به همین منظور دایر گردیده بود گفت: « کادر های علمی ما برای ما ارزشمند هستند، ما آماده هرنوع همکاری با ایشان. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۰:۲۲
Background image

برای نخستین بار در تاریخ تحصیلات عالی افغانستان، کلستر انکشاف مواد درسی مضامین عملی و تطبیقی، تهیه و ترتیب لیست مواد، وسایل و تجهیزات لابراتواری رشته های موجود، در وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

در آٰغاز مراسم افتتاحیه کلستر یاد شده دکتور لطف الله خیر خواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی پیرامون اهمیت و تاثیرات مثبت این کلستر صحبت نموده گفت: « راه اندازی کلستر انکشاف مواد درسی در. . .

BACK TO NEWS