امتحان بست های امامان و مؤذنان پوهنتون های دولتی زون مرکز وزارت تحصیلات عالی اخذ گردید.

eshaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۱۱:۵۴
rgtdrgd

الحاج حافظ محمد حامد حسیب معین اداری و مالی وزارت تحصیلات عالی در مورد شفافیت این امتحان صحبت نموده گفت: " در این بست ها علمای کرام مقرر میگردند و به آن عده از علمای کرام که دوره بزرگ را تکمیل نموده باشند ارجحیت داده میشود.»
وزارت تحصیلات عالی در این اواخر در تمام پوهنتون و موسسات تحصیلات عالی دولتی کشور بست های امامان و مؤذنان را به رقابت آزاد گذاشته که در زون های مختلف کشور امتحان بست های متذکره اخذ و امروز امتحان بست های امامان و مؤذنان زون مرکز نیزاخذ گردید.
تاریخ: سه شنبه
۱۴۴۴/۴/۲۷هـ.ق ۱۴۰۱/۹/۱ هـ.ش ۲۰۲۲/۱۱/۲۲م
دفتر مطبوعاتی وزارت تحصیلات عالی

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۱:۴۴
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی و شماری از رؤسای ادارات مرکزی این وزارت از نمایشگاه پوستر های تحقیقاتی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل دیدار نمودند.

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در محفل افتتاحیه  نمایشگاه یاد شده گفت که مبدای هر تحقیق ما بر اساس دستور قرآن و ارشادات نبی کریم (ص) باید باشد. موصوف. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۶:۹
Background image

محصلان فارغ شده دیپارتمنت ثقافت اسلامی پوهنځی تعلیم و تربیه پوهنتون پکتیا، جشن فراغت شان را مطابق ارزش های دینی و ملی تجلیل نمودند.

به گفته محصلان فارغ شده هدف از این گونه تجلیل مروج ساختن ارزش های دینی و فرهنگ افغانی در همچو محافل می باشد.
به اساس اظهارات مسئولان پوهنتون پکتیا، محصلان یاد شده نشان دادند که خوشی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۶:۵۹
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کاری خویش که به هدف بررسی از امور علمی نهادهای تحصیلات عالی دولتی عازم ولایت های شمال شرقی کشور گردیده است، از پوهنتون تخار دیدار نموده و بخش های مختلف آن را مورد بررسی قرار داد.

دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی ضمن دیدار از بخش های مختلف پوهنتون تخار، طی نشستی با هیئت رهبری، استادان، کارمندان و محصلان این نهاد علمی روی حل مشکلات و پیشرفت آن. . .

BACK TO NEWS