به منظور تطبیق و حل مشکلات سیستم مدیریت الکترونیکی تحصیلات عالی (HEMIS) نشستی میان ریاست مقام دفتر و ریاست تکنالوژی معلوماتی این وزارت دایر شد.

eshaq_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۳ - ۸:۵۱
yrtyghwr

در آغاز نشست احمد ضیاء جبارخیل رئیس تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی پیرامون مزایایی سیستم مدیریت الکترونیک تحصیلات عالی معلومات همه جانبه ارایه نمود.
وی اضافه نموده گفت که استفاده از این سیستم ضمن تسریع امور کاری ادارات، در قسمت شفافیت کاری و ایجاد سهولت های لازم برای مراجعین در بخش های مختلف و کنترول از فعالیت های کارمندان خیلی مؤثر می باشد.
رئیس تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی همچنان از ریاست مقام دفتر خواست که در زمینه تطبیق بهتر سیستم، چگونگی جمع آوری معلومات در دیتابیس، رفع مشکلات و آشنایی با سیستم یاد شده یک تن نماینده به این ریاست معرفی نمایند.
سپس قاری محمد سلیمان شریفی رئیس دفتر مقام وزارت تحصیلات عالی ایجاد و تطبیق این سیستم را یک گام موثر در راستای پیشبرد بهتر امور اداری وزارت تحصیلات عالی خوانده اظهارداشت که برای تطبیق آن هر آنچه که در توان دارند دریغ نخواهد کرد. 
همچنان در این نشست روی حل اساسی مشکلات مرکز پذیرش وزارت تحصیلات عالی نیز بحث صورت گرفت که در زمینه سایر مسئولان ریاست های متذکره هرکدام نظریات و پیشنهادات شان را در راستای بهبود و تسریع امور کاری در این مرکز و ایجاد سهولت های لازم برای مراجعین شریک ساختند.
پنجشنبه 
مورخ ۲۹/۴/۱۴۴۴ هـ ق ۳/۹/۱۴۰۱ هـ ش ۲۴/۱۱/۲۰۲۲ م
دفتر مطبوعاتی وزارت تحصیلات عالی

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۶:۵۹
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کاری خویش که به هدف بررسی از امور علمی نهادهای تحصیلات عالی دولتی عازم ولایت های شمال شرقی کشور گردیده است، از پوهنتون تخار دیدار نموده و بخش های مختلف آن را مورد بررسی قرار داد.

دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی ضمن دیدار از بخش های مختلف پوهنتون تخار، طی نشستی با هیئت رهبری، استادان، کارمندان و محصلان این نهاد علمی روی حل مشکلات و پیشرفت آن. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۱۵:۵۷
Background image

سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی و هيئت همراه شان از روند امتحان پوهنتون تعلیم و تربیه کابل دیدار و نظارت بعمل آوردند.

 

 شیخ ظاهر خان خادم سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی، ضمن استماع مشکلات محصلان، آنان را به فراگیری بیشتر علم و دانش تشویق نموده، از شفافیت امتحان اطمینان داد. 

هم چنان. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۲:۷
Background image

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کار خود به ولایت بدخشان ساختمان پوهنحٔی تدریسی پوهنتون تعلیم و تربیه را افتتاح و به بهره برداری سپرد.

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کار خود به ولایت بدخشان ساختمان پوهنحٔی تدریسی پوهنتون تعلیم و تربیه را افتتاح و به بهره برداری سپرد.
ساختمان پوهنحٔی. . .

BACK TO NEWS