سرپرست وزارت تحصیلات عالی با والی هلمند دیدار نمود

Azizorayakhel.admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۴:۲۹
ش

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با والی هلمند ملاقات نمود.

در این ملاقات پیرامون خواست های مقام ولایت هلمند منجمله ارتقای موسسه تحصیلات عالی آن ولایت به پوهنتون، ایجاد پوهنځی طب، ایجاد ژونال بین المللی، حل معضله احاطه حریم موسسه تحصیلات عالی هلمند و بهبود وضعیت تحصیلی در این ولایت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در نخست تورن جنرال محمد یاسین والی ولایت هلمند از توجه وزارت تحصیلات عالی در راستای ارتقای ظرفیت اعضای کادر علمی و ایجاد پوهنځی های اقتصاد و شرعیات در موسسه تحصیلات عالی هلمند تشکری نموده و پیشنهادات شان را به منظور بهبود بیشتر وضعیت و کیفیت تحصیلات عالی در ولایت هلمند مطرح کرد.

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین سرپرست وزارت تحصیلات عالی بعد از استماع تمام خواست ها و پیشنهادات ایشان در رابطه به ارتقای موسسه تحصیلات عالی هلمند به پوهنتون، ایجاد ژونال علمی بین المللی و پوهنځی طب در پوهنتون هلمند، به ادارات ذیربط این وزارت هدایت داد تا هرچه زودتر این موضوعات را مطابق بر اصول و قوانین مربوطه مورد بحث و مداقه قرار داده و نتیجه آنرا با مقام وزارت شریک سازند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۰:۲۸
Background image

نشستی به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی دایر شد

به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی و چگونگی ایجاد اداره مستقل تضمین کیفیت و اعتباردهی، نشستی در وزارت تحصیلات عالی دایر گردید.

در این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۵:۱۱
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی از چگونگی عرضه خدمات در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با جمعی از هیات رهبری این وزارت، از چگونگی عرضه خدمات بخش های مختلف در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند.

در این نظارت سرپرست وزارت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۷ - ۵:۳۹
Background image

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردید

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردیده، ضمن تمجید رئیس منابع بشری وزارت تحصیلات عالی روی سایر مواد شامل اجندا بحث و فیصله های لازم صورت گرفت.

ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات. . .

BACK TO NEWS