سرپرست وزارت تحصیلات عالی به ادامه سفر کاری شان به زون شمال شرق کشور، با محصلان پوهنتون کندز دیدار نمود.

eshaq_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۵:۹
cszdsdfs

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی این دیدار در حالیکه دکتور لطف الله خیر خواه معین علمی این وزارت و شماری از رؤسای ادارات مرکزی وزارت تحصیلات عالی نیز حضورداشت، محصلان را مسئولان آینده کشور خوانده از آنان خواست که در آموزش و فراگیری علم و دانش بیشتر از پیش تلاش نمایند.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی اضافه نموده گفت که کشور ما بعد از مشکلات چندین دهه امروز آزاد و امنیت کامل در آن حکم فرما می باشد بناَ لازم از که از این فرصت استفاده نموده در راستای بلند بردن سطح دانش مسلکی خویش شب و روز تلاش نموده و مصدر خدمت به خود و وطن تان گردید.

در این دیدار سرپرست وزارت تحصیلات عالی به محصلان وعده داد که به اساس معیار های تضمین کیفیت زمینه تحصیلات عالی بهتر را به اولاد این وطن مهیا خواهد ساخت.

سپس به نمایندگی از محصلان چند تن پیرامون موضوع صحبت نموده از تشریف آوری سرپرست وزارت تحصیلات عالی به ولایت های زون یاد شده تشکری نموده خواست ها، پیشنهادات و مشکلات شان را با سرپرست وزارت تحصیلات عالی شریک ساخته که از جانب وی در قسمت حل آن به مسئولان مربوطه هدایات لازم داده شد.

چهار شنبه

مورخ ۱۴۴۴/۴/۲۸هـ.ق ۱۴۰۱/۹/۲هـ.ق ۲۰۲۲/۱۱/۲۳م

دفتر مطبوعاتی وزارت تحصیلات عالی

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۱:۴۴
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی و شماری از رؤسای ادارات مرکزی این وزارت از نمایشگاه پوستر های تحقیقاتی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل دیدار نمودند.

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در محفل افتتاحیه  نمایشگاه یاد شده گفت که مبدای هر تحقیق ما بر اساس دستور قرآن و ارشادات نبی کریم (ص) باید باشد. موصوف. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۶:۹
Background image

محصلان فارغ شده دیپارتمنت ثقافت اسلامی پوهنځی تعلیم و تربیه پوهنتون پکتیا، جشن فراغت شان را مطابق ارزش های دینی و ملی تجلیل نمودند.

به گفته محصلان فارغ شده هدف از این گونه تجلیل مروج ساختن ارزش های دینی و فرهنگ افغانی در همچو محافل می باشد.
به اساس اظهارات مسئولان پوهنتون پکتیا، محصلان یاد شده نشان دادند که خوشی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۶:۵۹
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کاری خویش که به هدف بررسی از امور علمی نهادهای تحصیلات عالی دولتی عازم ولایت های شمال شرقی کشور گردیده است، از پوهنتون تخار دیدار نموده و بخش های مختلف آن را مورد بررسی قرار داد.

دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی ضمن دیدار از بخش های مختلف پوهنتون تخار، طی نشستی با هیئت رهبری، استادان، کارمندان و محصلان این نهاد علمی روی حل مشکلات و پیشرفت آن. . .

BACK TO NEWS