سیمینار سه روزه تحت نام (تنظیم مناسبات امور کاری کارکنان با اداره) از سوی وزارت کار و امور اجتماعی برای کامندان وزارت تحصیلات عالی در تالار عمومی کنفرانس های این وزارت دایر شد.

eshaq_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۷ - ۱۲:۳۰
fsdfsdfsa

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در مراسم افتتاح این سیمینار به اشتراک کننده گان و مهمانان  خوش آمدید گفته و در خطاب به اشتراک کننده گان گفت: «این سیمینار ربط مستقیم با امور کاری که روزانه انجام می دهید دارد. بنا از آن استفاده اعظمی کنید تا فعالیت کاری خود به بهترین وجه اجرا کنید.»
در ادامه بشیر احمد راسخ رییس تقنین و حقوق کار وزارت کار و امور اجتماعی از رهبری وزارت تحصیلات برای زمینه سازی این سیمینار سپاس گزاری کرده و به اشتراک کننده گان گفت: «برای هر اداره که کار می کنیم باید لوایح، مقررات و طرزالعمل های آن را دانسته، مکلفیت های خود و اداره را درک کرده و مطابق آن برای اداره فعالیت کنیم.»
همچنان در اخیر روز اول این سیمینار مولوی سلطان محمد محسن رییس منابع بشری وزارت تحصیلات عالی از اشتراک کننده گان خواست تا با رعایت نظم کامل از معلوماتی که در این سیمینار ارایه می شود مستفید شوند.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه فراخوان اخذ مقالات علمی-تحقیقی پوهنتون خصوصی کاردان

قرار است پوهنتون خصوصی کاردان نخستین کنفرانس ملی تحت عنوان «استقبال از آینده: ابتکارات،  ابهامات، تهدیدات و چالش های هوش مصنوعی» را برگزار نماید.
 بناَ از تمام استادان نهاد های تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۱۹
Background image

وزیر صحت عامه وعده سپرد تا یک باب کلینیک را در پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر ایجاد کرده و یک عراده امبولانس را نیز به این پوهنتون بسپارد. 


مولوی نور جلال جلالی سرپرست وزارت صحت عامه و شیخ رحیم الله حقانی معاون اداره ملی امتحانات این وعده را طی سفر رسمی به ولایت کنر و دیدن از پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر سپردند.
عبدال. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۴:۲۸
Background image

نشست ویژه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی به هدف تعقیب امورات کاری این وزارت، تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد


در آغاز نشست سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی عید گذشته به اعضای شورای رهبری، از برگزاری روز های مبارک عید در فضای امن و پایان یافتن آن بدون هیچ نوع مشکلات ابراز خوشی کرد.
نامبرده. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در نشستی با کارمندان وزارت تحصیلات عالی، از آنان خواست که به امور کاری شان دقت بیشتر نموده کار امروز را به فردا نگذارند.


مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در نشستی که با کارمندان وزارت تحصیلات عالی طی صحبت های اصلاحی و رهنمودی، روی دقت و تسریع امور کاری کارمندان این وزارت. . .

BACK TO NEWS