شیخ الحدیث مولوی صاحب نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در جریان سفر کاری خویش به زون شمال کشور، با مسئولان، استادان و محصلان پوهنتون بغلان دیدار نمود.

eshaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۷:۹
trete

در این دیدار سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه دکتور لطف الله خیر خواه معین علمی این وزارت، شماری از رؤسای ادارات مرکزی وزارت تحصیلات عالی و والی بغلان نیز حضورداشتند، از استادان پوهنتون یاد شده خواست که در کنار آموزش محصلان در پرتو ارزش های دینی و ملی، در قسمت خودکفایی کشور نیز توجه نمایند.
وی همچنان با اشاره به مسئولیت های اساتید در جامعه گفت که استادان کادر های مسلکی و متخصصن را به جامعه تقدیم می نمایند و به آنان اطمینان داد که ا.ا.ا و وزارت تحصیلات عالی بادرنظرداشت امکانات خویش در راستای افزایش حقوق و امتیازات شان تلاش می نماید.
در این نشست همچنان مسئولان، استادان و محصلان پوهنتون بغلان از تشریف آوری سرپرست وزارت تحصیلات عالی تشکری نموده، یک سلسله مشکلات و پیشنهادات شان را با وی شریک ساختن که از جانب سرپرست وزارت تحصیلات عالی در زمینه حل مشکلات اطمینان داد.
سه شنبه
مورخ :  ۲۷/۴/۱۴۴۴ هـ ق ۱/۹/۱۴۰۱ هـ ش ۲۲/۱۱/۲۰۲۲ م
دفتر مطبوعاتی وزارت تحصیلات عالی

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۱:۴۴
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی و شماری از رؤسای ادارات مرکزی این وزارت از نمایشگاه پوستر های تحقیقاتی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل دیدار نمودند.

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در محفل افتتاحیه  نمایشگاه یاد شده گفت که مبدای هر تحقیق ما بر اساس دستور قرآن و ارشادات نبی کریم (ص) باید باشد. موصوف. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۶:۹
Background image

محصلان فارغ شده دیپارتمنت ثقافت اسلامی پوهنځی تعلیم و تربیه پوهنتون پکتیا، جشن فراغت شان را مطابق ارزش های دینی و ملی تجلیل نمودند.

به گفته محصلان فارغ شده هدف از این گونه تجلیل مروج ساختن ارزش های دینی و فرهنگ افغانی در همچو محافل می باشد.
به اساس اظهارات مسئولان پوهنتون پکتیا، محصلان یاد شده نشان دادند که خوشی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۶:۵۹
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کاری خویش که به هدف بررسی از امور علمی نهادهای تحصیلات عالی دولتی عازم ولایت های شمال شرقی کشور گردیده است، از پوهنتون تخار دیدار نموده و بخش های مختلف آن را مورد بررسی قرار داد.

دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی ضمن دیدار از بخش های مختلف پوهنتون تخار، طی نشستی با هیئت رهبری، استادان، کارمندان و محصلان این نهاد علمی روی حل مشکلات و پیشرفت آن. . .

BACK TO NEWS