شیخ الحدیث مولوی ندا محمد ندیم سر پرست وزارت تحصیلات عالی به ولایت کاپیسا سفر کرد.

eshaq_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۱۱:۲۶
efrsdfsa

سرپرست تحصیلات عالی طی سفر رسمی خود به ولایت کاپیسا در مراسم فراغت محصلان طب پوهنتون البیرونی و در شورای علمی این پوهنتون شرکت کرد.
در آغاز هیئت رهبری پوهنتون البیرونی و استادان در رابطه به دستآورد ها، فعالیت ها و مشکلات این پوهنتون به سرپرست وزیر معلومات ارایه کردند.
سرپرست وزیر نیز فعالیت ها و دستآورد های مسوولان پوهنتون البیرونی را ستایش کرده و در رابطه به تکمیل کار پروژه های نا تمام، تجهیز لابراتوار ها، غنی سازی کتاب خانه و برای حل مشکلات دیگر اطمینان داد.
در ادامه سرپرست وزیر در مراسم فراغت دور شانزده هم ۷۵ تن داکتر پوهنځی طب پوهنتون البیرونی اشتراک کرد.
نامبرده در مراسم یاد شده گفت: « فقط آن نظامی کامیاب است که در باره دنیا و آخرت ملت خود می اندیشد، که این مسوولیت یک نظام اسلامی و مسوولیت امیر امارت اسلامی است. »
سرپرست وزیر از داکتران فارغ شده خواست تا برنامه های ماستری و دوکتورا را تعقیب کنند، بخش طبی کشور را به پا ایستاده کنند و در مسلک خویش اخلاص، تواضع و اخلاق نیک را اختیار کنند. همچنان ایشان با همراهی قاری احسان الله بریال والی کاپیسا و مسوولان پوهنتون البیرونی از بخش های مختلف پوهنتون یاد شده دیدن کردند.
قابل یاد آوری است که پوهنتون البیرونی در حال حاضر ۹ پوهنځی دارد، که ۴۵۰۰ محصل در آن مصروف تحصیل می باشند.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه فراخوان اخذ مقالات علمی-تحقیقی پوهنتون خصوصی کاردان

قرار است پوهنتون خصوصی کاردان نخستین کنفرانس ملی تحت عنوان «استقبال از آینده: ابتکارات،  ابهامات، تهدیدات و چالش های هوش مصنوعی» را برگزار نماید.
 بناَ از تمام استادان نهاد های تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۱۹
Background image

وزیر صحت عامه وعده سپرد تا یک باب کلینیک را در پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر ایجاد کرده و یک عراده امبولانس را نیز به این پوهنتون بسپارد. 


مولوی نور جلال جلالی سرپرست وزارت صحت عامه و شیخ رحیم الله حقانی معاون اداره ملی امتحانات این وعده را طی سفر رسمی به ولایت کنر و دیدن از پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر سپردند.
عبدال. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۴:۲۸
Background image

نشست ویژه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی به هدف تعقیب امورات کاری این وزارت، تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد


در آغاز نشست سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی عید گذشته به اعضای شورای رهبری، از برگزاری روز های مبارک عید در فضای امن و پایان یافتن آن بدون هیچ نوع مشکلات ابراز خوشی کرد.
نامبرده. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در نشستی با کارمندان وزارت تحصیلات عالی، از آنان خواست که به امور کاری شان دقت بیشتر نموده کار امروز را به فردا نگذارند.


مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در نشستی که با کارمندان وزارت تحصیلات عالی طی صحبت های اصلاحی و رهنمودی، روی دقت و تسریع امور کاری کارمندان این وزارت. . .

BACK TO NEWS