معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی به منظور بهبود و تسریع امور کاری وزارت تحصیلات عالی، طی گردهمایی به کارمندان این وزارت صحبت های رهنمودی و اصلاحی کرد.

eshaq_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۹:۴۰
tyuhrtyrt

در این گردهمایی مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در حالیکه رییسان ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، در مورد مزایای دنیوی و اخروی خدمتگزاری به مردم صحبت نمود.
وی گفت که سال گذشته وزارت تحصیلات عالی در چوکات نظام ا.ا.ا مطابق مسؤولیت ها و صلاحیت های کاری خویش فعالیت ها و دستآورد های قابل ملاحظه داشت که در سال جاری نیز با تلاش های بیشتر از پیش به آن ادامه خواهد داد.
وی در خطاب به مسوولان و کارمندان این وزارت گفت که افغانستان طی چهار دهه با مشکلات گوناگون روبرو بود که خوشبختانه امروز یک فضای بهتر برای خدمتگزاری مهیا گردیده است . بناَ لازم است که از این فرصت جهت رضای الله متعال و خوشنودی مردم، امور کاری خویش را به صورت منظم مطابق اصول و رهنمایی های بزرگان تنظیم نمائیم.
گردهمایی با دعا خیر توسط مولوی شاکر الله وحدت رئیس دعوت و ارشاد وزارت تحصیلات عالی خاتمه یافت.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه فراخوان اخذ مقالات علمی-تحقیقی پوهنتون خصوصی کاردان

قرار است پوهنتون خصوصی کاردان نخستین کنفرانس ملی تحت عنوان «استقبال از آینده: ابتکارات،  ابهامات، تهدیدات و چالش های هوش مصنوعی» را برگزار نماید.
 بناَ از تمام استادان نهاد های تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۱۹
Background image

وزیر صحت عامه وعده سپرد تا یک باب کلینیک را در پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر ایجاد کرده و یک عراده امبولانس را نیز به این پوهنتون بسپارد. 


مولوی نور جلال جلالی سرپرست وزارت صحت عامه و شیخ رحیم الله حقانی معاون اداره ملی امتحانات این وعده را طی سفر رسمی به ولایت کنر و دیدن از پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر سپردند.
عبدال. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۴:۲۸
Background image

نشست ویژه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی به هدف تعقیب امورات کاری این وزارت، تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد


در آغاز نشست سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی عید گذشته به اعضای شورای رهبری، از برگزاری روز های مبارک عید در فضای امن و پایان یافتن آن بدون هیچ نوع مشکلات ابراز خوشی کرد.
نامبرده. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در نشستی با کارمندان وزارت تحصیلات عالی، از آنان خواست که به امور کاری شان دقت بیشتر نموده کار امروز را به فردا نگذارند.


مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در نشستی که با کارمندان وزارت تحصیلات عالی طی صحبت های اصلاحی و رهنمودی، روی دقت و تسریع امور کاری کارمندان این وزارت. . .

BACK TO NEWS