پوهنتون پولی تخنیک کابل مراحل اعتباردهی را موفقانه سپری نمود

baqir_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۱:۱۲
ل

در پروسه بازنگری 33 نهاد تحصیلات عالی دولتی و خصوصی کشور در چارچوب تضمین کیفیت و اعتباردهی، پوهنتون پولی تخنیک کابل مراحل اعتباردهی را موفقانه سپری نمود.

در محفلی که بدین مناسبت در وزارت تحصیلات عالی دایر شد، رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی، اعضای بورد تضمین کیفیت و اعتباردهی و هیأت رهبری پوهنتون پولی تخنیک کابل اشتراک نموده بودند.

پوهندوی دکتور محمد نعیم عظیمی رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی اخذ مکتوب اعتباردهی به هیأت رهبری و استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل گفت:" بعد از زحمات اعضای بورد تضمین کیفیت و اعتباردهی و اعضای کادر علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل، این نهاد در مرحله سوم تضمین کیفیت و اعتباردهی توانست موفقانه این روند را سپری نماید."

رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی گفت که تعدادی از نهاد های دولتی و خصوصی دیگر نیز این مراحل را طی نموده و عنقریب مکتوب اعتباردهی شان را اخذ خواهند نمود.

پوهاند کیهان تائب عضو بورد تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی گزارش کاری اعضای بورد را در رابطه به بازنگری پوهنتون پولی تخنیک کابل ارایه نموده و این نهاد علمی را یکی از پوهنتون های معتبر کشور تلقی کرد.

همچنان پوهنوال عبدالرشید اقبال رئیس پوهنتون پولی تخنیک کابل ضمن سپاسگزاری از توجه هیأت رهبری وزارت تحصیلات عالی، ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی و اعضای بورد تضمین کیفیت و اعتباردهی گفت که هیأت رهبری این پوهنتون سعی و تلاش می ورزند تا اعتبارنامه جهانی را نیز کسب نمایند.

قرار است سند تضمین کیفیت و اعتباردهی پوهنتون پولی تخنیک کابل از سوی هیأت رهبری وزارت تحصیلات عالی طی یک محفل بزرگی به آن پوهنتون اعطا گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۲۶
Background image

برنامه آشنایی با رهنمود جدید نگارش آثار علمی اعضای کادر علمی دایر شد

برنامه آشنایی با رهنمود جدید نگارش آثار علمی اعضای کادر علمی، ساختار های جدید پیشنهاد تحقیق، تالیف و ترجمه و چگونگی طی مراحل آن  در پوهنتون غزنی دایر گردید.

در این برنامه  پوهنوال. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۱۷
Background image

مرکز آموزش‌های رهبری در پوهنتون هرات افتتاح شد

آمریت انکشاف مسلکی استادان پوهنتون، به ادامه فعالیت‌های خود مرکز آموزش‌های رهبری را با حضور هیئت رهبری پوهنتون افتتاح نمود.

در مراسم افتتاحیه، پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۸
Background image

از قهرمانی محصلان پوهنتون کابل در رقابت‌های ملی محکمه تمثیلی حقوق بشر بزرگداشت گردید

معاونیت امور محصلان پوهنتون کابل  طی یک مراسم با شکوه از قهرمانی محصلان پوهنځی شرعیات در رقابت‌های ملی محکمه تمثیلی حقوق بشر و کسب مقام قهرمانی این مسابقات از سوی تیم محکمه تمثیلی. . .

BACK TO NEWS