کارگاه آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل‌محوری در پوهنتون البیرونی آغاز شد

baqir_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۲:۴۹
g

کارگاه ‌آموزشی O.B.E - S.C.L یا آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل‌محوری در پوهنتون البیرونی آغاز شد.

در محفل افتتاح کارگاه یاد شده پوهنمل دکتور عبدالقهار سروری رئیس پوهنتون البیرونی برتطبیق آموزش های مبتنی برنتیجه و محصل محوری تاکید نموده افزود که استادان باید برای غنامندی این برنامه پیشنهادات اصلاحی نیز داشته باشند.

سپس محترم پوهندوی دکتور فریدون کریمی معاون امور علمی پوهنتون پیرامون ارزش های این برنامه صحبت نموده، تاکید کردند که سیستم تحصیلی طبق مؤلفه های آموزش مبتنی برنتیجه و محصل محور عیار گردد.

این برنامه برای 15 تن از استادان این نهاد در نظر گرفته شده است که از سوی یک ماستر ترینر و پنج تن استادان همکار پیش برده میشود.

پوهنتون البیرونی از شمار نهاد های علمی و اکادمیک در کشور است که در حدود (30%) استادانش این برنامه آموزشی را فراگرفته اند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۱
Background image

جلسه ای به منظور غنامندی و نهایی سازی اساسنامه مرکز ملی تحقیقات آب و محیط زیست دایر شد

به منظور غنامندی و نهایی سازی اساسنامه مرکز ملی تحقیقات آب و محیط زیست افغانستان، جلسه کمیته مشترک تحت رهبری معین علمی وزارت تحصیلات عالی برگزار شد.

در آغاز جلسه پوهنمل عبدالتواب. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۵:۸
Background image

جلسه شماره سوم کمیسیون تأسیس پوهنتون بین المللی اسلامی افغانستان دایر شد

به اساس فیصله جلسه شماره سوم کمیسیون تأسیس پوهنتون بین المللی اسلامی افغانستان،  جلسه میان وزارت های شهرسازی و اراضی، تحصیلات عالی، سفارت افغانستان در مالیزیا، نمایندگی جمهوری اسلامی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۴:۵۹
Background image

پلان کاری پروژه (AHEAD) از سوی هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی استماع گردید

این پلان بخشی از پلان پنجساله پروژه یاد شده می باشد که از سوی دفتر اداره انکشاف بین المللی ایالات متحده امریکا تمویل می گردد.

در محفلی که به همین مناسبت در وزارت تحصیلات عالی دایر شد،. . .

BACK TO NEWS