وزیر تحصیلات عالی با جمعی از فارغ التحصیل مقاطع ماستری و دکتورا از پوهنتون های کشور ترکیه دیدار نمود

baqir_admin
Thu, Jun 10 2021 8:33 AM
g

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی امروز با جمعی از جوانان فارغ التحصیل در مقاطع ماستری و دوکتورا  از پوهنتون های کشور ترکیه دیدار نمود.

 در این دیدار دو تن از این محصلان  به نمایندگی سایرین گفتند که آنان با مصارف دولت در کشور ترکیه در رشته های انجنیری، طب و حقوق تحصیل کرده اند و از دولت انتظار دارند تا با استخدام آنان مطابق رشته های تحصیلی شان زمینه خدمتگزاری  را به کشور شان فراهم کنند.

وزیر تحصیلات عالی جوانان  یاد شده را سرمایه های کشور خواند و با اشاره به بست های خالی در مربوطات این وزارت از آنان خواست که از فرصت رقابت آزاد برای استخدام در بست های کادری و اداری استفاده کنند.

  دکتور عباس بصیر افزود که وزارت تحصیلات عالی در فرایند جذب در بست های کادر علمی و اداری برای جذب و استخدام تحصیل یافته گان در مقطع دکتورا و ماستری اولویت می دهد.

در دیدار متذکره بر استفاده موثر از دانش و توانایی های علمی این جوانان در چوکات ادارات دولتی صحبت شده وزیر تحصیلات عالی وعده داد تا در پرتو قوانین و مقررات نافذه از هیچ نوع همکاری در زمینه دریغ نورزد.

Latest news

Sat, Jan 18 2020 7:36 AM
Background image

Inauguration of ICT center and The Online courses recording studio of Kabul University of Medical Sciences (Abu Ali Ibn Sina)

Acting minister of the Ministry of Higher Education inaugurated the ICT center and the online courses recording studio of Kabul University of Medical Sciences'(Abu Ali Ibn Sina).

Actin. . .

Mon, Jan 13 2020 5:35 AM
Background image

Higher Education Ministry’s Commission for students’ Credit Transfer Notification (1398)

  1. According to the Credit Transfer bill, the specified Credit Transfer period is only Jadi and Dalwa months.
  2. For Credit Transfer, the applicants don’t need any application letter; they. . .

BACK TO NEWS