سرپرست وزارت تحصیلات عالی در پروسه رای دهی شرکت نمود

superadmin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۹ - ۴:۲۲
mohe

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی به مرکز رای دهی در پوهنتون کابل رفته و با استعمال رای شان از تمام خانواده تحصیلات عالی افغانستان خواست تا در پروسه رای دهی شرکت نمایند.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی و همچنان دکتور احمد سیر مهجور معین مالی و اداری این وزارت ضمن شرکت در پروسۀ رای دهی، از تامین نظم و دسپلین در این مرکز تمجید نموده اظهار آرزو مندی کردند که پروسه رای دهی انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور موفقانه و با شرکت اکثریت مطلق رای دهندگان انجام یابد.
پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی سرپرست وزارت تحصیلات عالی اشتراک در پروسه انتخابات را مسوولیت شهروندی تمام اتباع واجد شرایط در کشور به ویژه اعضای خانواده تحصیلات عالی خوانده از استادان، محصلان و کارمندان مرکز وزارت و تمام پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی دولتی و خصوصی خواست تا با استعمال رای به کاندید مورد پسند خود مسوولیت شان را در نهادینه شدن دموکراسی و مردم سالاری در کشور ادا نمایند.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی انتخابات را یکی از ارکان مهم دموکراسی و انتخاب زعیم کشور توسط مردم عنوان نموده اشتراک فعال اقشار مختلف جامعه را در این پروسه جهت رسیدن به یک افغانستان مرفه و آباد ضروری خواند.
قابل ذکر است که هیآت رهبری وزارت تحصیلات عالی و مسوولان پوهنتون ها در سراسر کشور نیز به پای صندوق ها در محلات مختلف رای دهی رفته و در روند رای دهی شرکت نموده اند

تازه خبرونه

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۴:۴۴
Background image

ننګرهار پوهنتون کې څلورو مهمې پروژې پرانیستل شوې

د لوړو زده کړو سرپرست وزیر ننګرهار ولایت ته په یوه کاري سفر کې، د ننګرهار پوهنتون د څلورو مهمو پروژو پرانیسته وکړه.

په دغه پروژو کې د ننګرهار پوهنتون د طب پوهنځي د نجونو لیلیه، د. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۴:۳۹
Background image

د لوړو زده کړو وزارت مشرتابه پلاوي د ولسي جرګې د دیني، فرهنګي، پوهنې او لوړو زده کړو چارو کمېسیون غړو سره وکتل

په دغه ناسته کې محترم امیرګل شاهین د ولسي جرګې د معارف او لوړو زده کړو چارو کمېسیون رئیس، احمد ضیا یفتلي د دې کمېسیون منشي او عبدالرزاق هاشمي د یاد کمېسیون غړي هم حضور درلود.

د لوړو. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۴۳
Background image

د لوړو زده کدو سرپرست وزیر د وزارت له کارمندانو سره اختر مبارکۍ وکړه

اداري اصولو او مقرراتو ته پاملرنه او له مراجعینو سره نیک چلند، د ملکي خدمتونو د هر مامور له مکلفیتونو څخه ګڼل کیږي او مراعاتول یې اړین او لازمي دي.

دغه مطلب د لوړو زده کړو سرپرست وزیر. . .

BACK TO NEWS