از روز بیرق ملی در وزارت تحصیلات عالی تجلیل شد

Azizorayakhel.admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۴
ش

از هفتم اسد روز بیرق ملی کشور، در وزارت تحصیلات عالی تجلیل بعمل آمد.

در مراسم ویژه ی که به همین مناسبت در محوطه وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت هئیت رهبری وزارت تحصیلات عالی، منسوبین این وزارت و نیروی های پولیس ملی برگزار شد، پوهنمل عبدالتواب بالا کرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی این روز؛ بیرق ملی را نمادی از همبستگی، وحدت و عزت مردمان این کشور خواند.

پوهنمل بالاکرزی گفت: « نگاه کردن به بیرق ملی کشور به ما حس غرور، استقلال و یکپارچگی می دهد که با درک این ارزش ها سبب می شود تا برای پیشرفت کشور در زیر سایۀ بیرق سه رنگ خویش تلاش بیشتر نماییم

سرپرست وزارت تحصیلات عالی از اساتید و محصلان نهاد های تحصیلات عالی کشور خواست تا با حفظ وحدت ملی، در راه ترقی و انکشاف علم و دانش در کشور سعی نموده و این کشور را بسوی خود کفایی سوق دهند و اقتدار ملی این مرز و بوم را به اوج و شکوه آن برسانند.

قابل ذکر است که به اساس هدایت مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان و ارج گذاشتن به بیرق ملی، هفتم اسد بنام روز بیرق ملی نامگذاری شده و از این روز بخاطر استحکام هرچه بیشتر وحدت و همدلی میان مردمان این سرزمین و به نمایش گذاشتن احساسات حب الوطن، در سراسر کشور با مراسم خاص همه ساله تجلیل می شود.

تازه خبرونه

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۴۳
Background image

د لوړو زده کدو سرپرست وزیر د وزارت له کارمندانو سره اختر مبارکۍ وکړه

اداري اصولو او مقرراتو ته پاملرنه او له مراجعینو سره نیک چلند، د ملکي خدمتونو د هر مامور له مکلفیتونو څخه ګڼل کیږي او مراعاتول یې اړین او لازمي دي.

دغه مطلب د لوړو زده کړو سرپرست وزیر. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۲۱
Background image

د خصوصي لوړو زده کړو مؤسسو د کمیسیون میاشتنۍ غونډه جوړه شوه

د خصوصي لوړو زده کړو مؤسسو کمیسیون میاشتنۍ غونډه د لوړو زده کړو علمي معین او سرپرست وزیر په مشرۍ او د یاد کمیسون د محترمو غړو په ګډون جوړه شوه.

د لوړو زده کړو سرپرست وزیر او علمي معین. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۲
Background image

د زمري ۷مه د ملي بیرغ ورځ په لوړو زده کړو وزارت کې ولمانځل شوه

په هغو ځانګړو مراسمو کې چې په همدې مناسبت د لوړو زده کړو وزارت په انګړ کې د لوړو زده کړو وزارت د مشرتابه هیئت، ددغه وزارت د منسوبینو او د ملي پولیسو ځواکونو په شتون کې تر سره شول، د. . .

BACK TO NEWS