اطلاعیه امتحان بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

baqir_admin
ل

به تعقیب اطلاعیه قبلی نگاشته می شود که کشور قزاقستان از اعطای 16 سیت بورسیه تحصیلی در رشته های "انجنیری سیول، جیولوجی، زراعت و اقتصاد" خبر داده است بورسیه مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی برای دارنده گان بلندترین نمرات کانکور، کوچی ها و وارثین شهداء و معلولین اختصاص داده شده بود اما بدلیل اینکه تعداد متقاضی از لست مذکور تکمیل نگردید طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی لست تعقیبی از اداره محترم ملی امتحانات مطالبه و همزمان بورس مذکور از طریق ویب سایت نیز بصورت آزاد اعلان گردید. بناءً به اطلاع کاندیدان که اسمای شان در لست هذا موجود می باشد رسانیده می شود در صورتیکه علاقمند اشتراک در بورس مذکور باشند، می توانند جهت سپری نمودن امتحان بورسیه مذکور تاریخ 20/3/1400 ساعت 8 صبح با اصل اسناد (شهادتنامه، پاسپورت و تذکره تابعیت) به مرکز وزارت تحصیلات عالی مراجعه نمایند.

قابل یاد آوریست در صورتیکه کاندیدان محترم که قبلاً‌ اسمای شان در لست های نشر شده قبلی موجود بوده و همچنان متقاضیان که بصورت آزاد از طریق وزارت تحصیلات عالی برای بورس مذکور ثبت نام نموده باشند و اسناد خویش را بدسترس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های این وزارت تسلیم کرده باشند نیز می توانند به تاریخ مذکور و محل یاد شده جهت سپری نموده امتحان با اسناد فوق الذکر و با رعایت موارد صحی مراجعه کرده می توانند.

برای دریافت لست دوم کاندیدان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود

Latest announcements

شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۷ - ۷:۱۲
Background image

د ټولو خصوصي پوهنتونونو محترمو رئیسانو او مؤسسینو ته!

اَلسَلامُ عَلَيْڪُم وَرَحْمَةُ اَللهِ وَبَرَكاتُهُ!

هيله ده، چې خوښ، خوشحاله او د ژوند په ټولو ديني او دنیوي چارو کې به بریالي یاست

محترمو! د کورونا ویروس دخپریدواو وروستیو تحولاتو . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۵ - ۴:۳۶
Background image

د لوړو زده کړو وزارت اعلامیه

د ګرانو هېوادوالو او درنو رسنیو د پام وړ!

ټولو درنو هېوادوالو ته خبر ورکول کېږي چې د لوړو زده کړو وزارت سرپرست وزیر جلالتمآب شیخ عبدالباقي حقاني په ټولنیزو رسنیو کې کومه رسمي پاڼه نه . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۱۲:۵۴
Background image

د لوړو زده کړو وزارت خبرتيا

د هېواد د ټولو دولتي او خصوصي پوهنتونونو او لوړو زده کړو موسسو محصلینو د پام وړ!

د لوړو زده کړو وزارت د عامې روغتیا وزارت په همکارۍ د هېواد په ټولو دولتي او خصوصي لوړو زده کړو بنسټونو . . .

Back to announcements