اطلاعیه بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور ازبکستان

baqir_hiadari

Due

-

سفارت ازبکستان مقیم کابل طی یاد داشت شماره 01/362-UZ  مورخ 20/12/2019 خویش از اعطای 50 سیت بورسیه تحصیلی کشور ازبکستان در رشته های مختلف برای سال 2020/2021 به این وزارت خبر داده است.

بورسیه های مذکور قبلاً برای محصلان واجد شرایط پوهنتون های کشور اختصاص داده شده بود، چنانچه ملاحظه گردید، یکتعداد از محصلان مذکور تاکنون حاضر به استفاده از بورسیه فوق نگردیده اند، بناءً این بورسیه ها با در دنظرداشت شرایط ذیل بصورت آزاد اعلان می گردد:

  • متقاضیان فارغ صنف دوازدهم سالهای 1395الی 1398 باشند.
  • فیصدی نمرات شان بالاتر از 70% باشد.
  • داشتن اسناد تعلیمی (شهادت نامه)
  • داشتن تذکره تابعیت

علاقمندان واجد شرایط که خواهان ثبت نام در بورسیه مذکور باشد می توانند الی تاریخ 30/10/1398 در غرفه 21 شعبه پذیرش غرض ثبت نام و تسلیمی اسناد مراجعه نمایند.

ضمناً کاندیدان مکلف اند خویش را در وبسایت sms.mohe.gov.af نیز ثبت نام نمایند.

نوت: در صورتیکه تعداد متقاضیان بیشتر از سیت های موجود گردد، با در نظرداشت فیصدی بلند نمرات سه ساله مکتب انتخاب خواهند شد.

برای معلومات بیشتر فایل ذیل را دانلود کنید

آخرین بورسیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۰:۴۲
Background image

اطلاعیه مجدد بورس های تحصیلی دوره لیسانس کشور کویت

کشور کویت از اعطای  چهار سیت بورسیه های تحصیلی در مقطع لیسانس به این وزارت خبر داده است که موضوع به مقام محترم وزارت ارائه و در  بخشی از آن چنین هدایت فرمودند:

"بورسیه اختصاص یافته از . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۳۶
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقاطع ماستری و دوکتورا

سفارت جمهوری عربی مصر در کابل از اعطای 100 سیت بورسیه های تحصیلی در مقاطع ماستری و دوکتورا در پوهنتون الازهر   مصر برای سال 2020 2021 خبر داده است، که (90) نود فیصد در بخش های ادبیات . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقطع لیسانس

پوهنتون الازهر شریف از اعطای100 سیت بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس برای سال 2020-2021 خبر داده است 90 فیصد آن در رشته های ادبیات و علوم دینی با سهمگیری مساویانه به خانم ها و آقایان در . . .