اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون خزر کشور آذربایجان در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

baqir_admin
ل

Due

-

پوهنتون خزر کشور آذربایجان از اعطای بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا اطلاع داده است و در نامه تذکر رفته نظر به سوابق و فیصدی نمرات فارغان صنوف 12 و محصلین از 25 الی 75 فیصد بورس اعطای می گردد، بقیه فیس پوهنتون، هزینه خوابگاه و دیگر مصارفات به دوش متقاضیان می باشد، هزینه فیس برای مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا سالانه 5000 دالر امریکای می باشد همچنان یاد شده اند که هزینه زندگی به مقایسه افغانستان در آن کشور بلند می باشد در صورتیکه کاندیدان علاقمند ثبت نام بورس مذکور باشند می توانند مستقیماً جهت ثبت نام به وب سایت؛https://international.khazar.org  مراجعه و در صورتیکه پذیرش شان مواصلت ورزد به ایمیل شخصی کاندیدان از طریق مرجع بورس دهنده اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت و تقاضا می گردد که در صورت پذیرش کاندیدان واجد شرایط می توانند یک کاپی از ورق پذیرش شان را بدسترس وزارت تحصیلات عالی قرار دهند.

شرایط بورس و اسناد مورد نیاز:

1. فیصدی نمرات کاندید برای دوره لیسانس بالاتر از 70 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند شهادتنامه مکتب ضروری می باشد)

2. فیصدی نمرات کاندید برای دوره ماستری و دوکتورا بالاتر از 65 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند تحصیلی ضروری می باشد)

3. پاسپورت الکترونیکی

قابل یاد آوریست متقاضیان با در نظرداشت ضرب الاجل زمانی تعیین شده بورس مذکور که در ضمیمه اطلاعیه هذا قابل دسترس می باشد اقدام خواهند فرمود .

دانلود

آخرین بورسیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۶:۳۵
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی پوهنتون (CIIT) کشور پاکستان در مقاطع لیسانس و ماستری( با تخفیف فیس تحصیلی)

وزارت محترم امور خارجه ج.ا.افغانستان طی  نامه شماره 6583 مورخ 10/03/1400 خویش از اعطای بورس های تحصیلی نیمه رایگان و به مصرف شخصی برای خزان 2021 در رشته های مختلف  در مقاطع لیسانس و . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون اسلام ملنگ کشور اندونیزیا در مقطع ماستری

پوهنتون اسلام ملنگ کشور اندونیزیا از اعطای (۴) سیت بورس تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله ( ۲ ) سیت در مقطع ماستری  برای سال ۱۴۰۰ هجری شمسی به جوانان افغانستان اطلاع داده است.

شرایط . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۹:۵۷
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی پوهنتون لفلی LPU کشور هند در مقاطع لیسانس و ماستری

پوهنتون لفلی پروفیشنل واقع ایالت پنجاب هند (LPU- Lovely Professional University, Punjab) پوهنتون  LPU با داشتن بیش از 35000 محصل (که بیش از 3000 تن آن محصلان خارجی می باشند) و 35000 . . .