اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون خزر کشور آذربایجان در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

baqir_admin
ل

Due

-

پوهنتون خزر کشور آذربایجان از اعطای بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا اطلاع داده است و در نامه تذکر رفته نظر به سوابق و فیصدی نمرات فارغان صنوف 12 و محصلین از 25 الی 75 فیصد بورس اعطای می گردد، بقیه فیس پوهنتون، هزینه خوابگاه و دیگر مصارفات به دوش متقاضیان می باشد، هزینه فیس برای مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا سالانه 5000 دالر امریکای می باشد همچنان یاد شده اند که هزینه زندگی به مقایسه افغانستان در آن کشور بلند می باشد در صورتیکه کاندیدان علاقمند ثبت نام بورس مذکور باشند می توانند مستقیماً جهت ثبت نام به وب سایت؛https://international.khazar.org  مراجعه و در صورتیکه پذیرش شان مواصلت ورزد به ایمیل شخصی کاندیدان از طریق مرجع بورس دهنده اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت و تقاضا می گردد که در صورت پذیرش کاندیدان واجد شرایط می توانند یک کاپی از ورق پذیرش شان را بدسترس وزارت تحصیلات عالی قرار دهند.

شرایط بورس و اسناد مورد نیاز:

1. فیصدی نمرات کاندید برای دوره لیسانس بالاتر از 70 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند شهادتنامه مکتب ضروری می باشد)

2. فیصدی نمرات کاندید برای دوره ماستری و دوکتورا بالاتر از 65 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند تحصیلی ضروری می باشد)

3. پاسپورت الکترونیکی

قابل یاد آوریست متقاضیان با در نظرداشت ضرب الاجل زمانی تعیین شده بورس مذکور که در ضمیمه اطلاعیه هذا قابل دسترس می باشد اقدام خواهند فرمود .

دانلود

آخرین بورسیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۷:۱۱ مالیزیا
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی دوره لیسانس پوهنتون البخاری کشور مالیزیا!

سفارت افغانستان مقیم کشور کوالالامپور از اعطای بورس های تحصیلی دوره لیسانس برای جدید الشمولان سمستر ماه اکتوبر2022 تحت شرایط ذیل خبر داده است که بورس مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت . . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۰ برونای
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی مقاطع لیسانس و ماستری کشور برونای دارالسلام


سفارت افغانستان مقیم کوالا لامپور- مالیزیا به اساس یادداشت کمیشنری عالی کشور برونای دارالسلام از اعطای بورس های تحصیلی خویش برای اتباع خارجی در مقطع لیسانس و ماستری  برای سال تحصیلی . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۸:۳۲
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی کشور سویس در مقاطع دوکتورا ، فوق دوکتورا و بورسیه تحصیلی دوره تحقیقاتی

اداره انکشافی و همکاری سویس در افغانستان، از اهدای محدود بورسیه های آزاد تحصیلی در مقاطع دوکتورا (PhD)، فوق دوکتورا (Post Doctorate) و بورسیه تحصیلی دوره تحقیقاتی (Research) برای یک . . .