اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون خزر کشور آذربایجان در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

baqir_admin
ل

Due

-

پوهنتون خزر کشور آذربایجان از اعطای بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا اطلاع داده است و در نامه تذکر رفته نظر به سوابق و فیصدی نمرات فارغان صنوف 12 و محصلین از 25 الی 75 فیصد بورس اعطای می گردد، بقیه فیس پوهنتون، هزینه خوابگاه و دیگر مصارفات به دوش متقاضیان می باشد، هزینه فیس برای مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا سالانه 5000 دالر امریکای می باشد همچنان یاد شده اند که هزینه زندگی به مقایسه افغانستان در آن کشور بلند می باشد در صورتیکه کاندیدان علاقمند ثبت نام بورس مذکور باشند می توانند مستقیماً جهت ثبت نام به وب سایت؛https://international.khazar.org  مراجعه و در صورتیکه پذیرش شان مواصلت ورزد به ایمیل شخصی کاندیدان از طریق مرجع بورس دهنده اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت و تقاضا می گردد که در صورت پذیرش کاندیدان واجد شرایط می توانند یک کاپی از ورق پذیرش شان را بدسترس وزارت تحصیلات عالی قرار دهند.

شرایط بورس و اسناد مورد نیاز:

1. فیصدی نمرات کاندید برای دوره لیسانس بالاتر از 70 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند شهادتنامه مکتب ضروری می باشد)

2. فیصدی نمرات کاندید برای دوره ماستری و دوکتورا بالاتر از 65 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند تحصیلی ضروری می باشد)

3. پاسپورت الکترونیکی

قابل یاد آوریست متقاضیان با در نظرداشت ضرب الاجل زمانی تعیین شده بورس مذکور که در ضمیمه اطلاعیه هذا قابل دسترس می باشد اقدام خواهند فرمود .

دانلود

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۷:۴۲
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

    بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه وتدارک نیازمندی (5) قلم اجناس مورد ضرورت  . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۵:۴۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، {وزارت تحصیلات عالی} در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک نیازمندی های وسایل تکنالوژی دفاتر . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۲/۱۹ - ۱۱:۱۷
Background image

اطلاعیه

جامعه عبدالله بن مسعود «رضی الله عنه» وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد که در سال روان ۱۴۰۲ هـ ش در بخش تخصص فی الافتاء والقضا فاضلان جدید را جذب نماید.
شرایط پذیرش:
1-    داشتن سند دوره . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

آخرین بورسیه ها

یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۱۷ - ۵:۱۶
Background image

اطلاعیه (۱۶)سیت بورسه تحصیلی کشور قزاقستان درمقطع لیسانس

وزارت امورخارجه امارت اسلامی افغانستان بتاسی ازنامه رسمی کشور قزاقستان ازاعطای بورسهای تحصیلی درمقطع لیسانس با شرایط ذیل خبرداده است:
اسناد مورد نیاز:
•    داشتن شهادتنامه مکتب باحداقل . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۸:۳۳
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور ترکیه


وزارت محترم امور خارجه امارت اسلامی افغانستان به تاسی از یادداشت رسمی سفارت محترم کشور ترکیه مقیم کابل از برگزاری امتحان TR-YOS برای پذیرش محصلان و متقاضیان تحصیل به مصرف شخصی در کشور . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۸:۳۰
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور برونای

کشور برونای از اعطای بورسهای تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی لیسانس،‌ماستری در پنج پوهنتون معتبر آن کشور که در ذیل ذکر میگردد برای سال 2023/2024 خبر داده است:
•    Universiti Brunei . . .