اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون خزر کشور آذربایجان در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

baqir_admin
ل

Due

-

پوهنتون خزر کشور آذربایجان از اعطای بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا اطلاع داده است و در نامه تذکر رفته نظر به سوابق و فیصدی نمرات فارغان صنوف 12 و محصلین از 25 الی 75 فیصد بورس اعطای می گردد، بقیه فیس پوهنتون، هزینه خوابگاه و دیگر مصارفات به دوش متقاضیان می باشد، هزینه فیس برای مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا سالانه 5000 دالر امریکای می باشد همچنان یاد شده اند که هزینه زندگی به مقایسه افغانستان در آن کشور بلند می باشد در صورتیکه کاندیدان علاقمند ثبت نام بورس مذکور باشند می توانند مستقیماً جهت ثبت نام به وب سایت؛https://international.khazar.org  مراجعه و در صورتیکه پذیرش شان مواصلت ورزد به ایمیل شخصی کاندیدان از طریق مرجع بورس دهنده اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت و تقاضا می گردد که در صورت پذیرش کاندیدان واجد شرایط می توانند یک کاپی از ورق پذیرش شان را بدسترس وزارت تحصیلات عالی قرار دهند.

شرایط بورس و اسناد مورد نیاز:

1. فیصدی نمرات کاندید برای دوره لیسانس بالاتر از 70 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند شهادتنامه مکتب ضروری می باشد)

2. فیصدی نمرات کاندید برای دوره ماستری و دوکتورا بالاتر از 65 فیصد باشد؛(داشتن اصل سند تحصیلی ضروری می باشد)

3. پاسپورت الکترونیکی

قابل یاد آوریست متقاضیان با در نظرداشت ضرب الاجل زمانی تعیین شده بورس مذکور که در ضمیمه اطلاعیه هذا قابل دسترس می باشد اقدام خواهند فرمود .

دانلود

آخرین بورسیه ها

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۸:۳۲
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی کشور سویس در مقاطع دوکتورا ، فوق دوکتورا و بورسیه تحصیلی دوره تحقیقاتی

اداره انکشافی و همکاری سویس در افغانستان، از اهدای محدود بورسیه های آزاد تحصیلی در مقاطع دوکتورا (PhD)، فوق دوکتورا (Post Doctorate) و بورسیه تحصیلی دوره تحقیقاتی (Research) برای یک . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۵:۰
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون ریشیهود کشور هندوستان در مقاطع لیسانس و ماستری

پوهنتون ریشیهود واقع شهر سونی پت ایالت هریانا  کشور هند از اعطای 10 سیت بورسیه  تحصیلی رایگان  برای سال 2022-2021 که 50٪ آن برای طبقه اناث می باشد، در مقاطع لیسانس و ماستری در رشته های . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۵:۱۹
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی پوهنتونREVA واقع شهر بنگلور ایالت کرناتاکا کشور هندوستان در مقاطع لیسانس و ماستری

وزارت امور خارجه از تخفیف فیس های تحصیلی پوهنتونREVA  واقع شهر بنگلور ایالت کرناتاکا کشور هندوستان در رشته های مختلف برای آنعده از اتباع جمهوری اسلامی افغانستان که علاقمند ادامه تحصیل . . .