اطلاعیه بورس های تحصیلی مقاطع ماستری کوویست کشور هندوستان

baqir_hiadari

Due

-

Location کابل

کشور هندوستان در چارچوب  همکاری های علمی و فرهنگی خویش از اعطای (47) سیت بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری با تفکیک کتگوری های ذیل:

  • (40) سیت بورسیه (75)فیصد معافیت در فیس تحصیلی در مقطع ماستری.
  • (7) سیت بورسیه  (70) فیصد معافیت در فیس تحصیلی در مقطع ماستری.

در رشته های کمپیوتر ساینس و اداره و تجارت از طریق دفتر آتشه تحصیلی سفارت جمهوری اسلامی افغانستان مقیم دهلی جدید به این وزارت خبرداده است.

به اطلاع آنعده از متقاضیان که علاقمند کاندید شدن در مقاطع ماستری بورسیه مذکور را دارند، رسانیده می شود، در صورتیکه واجد شرایط باشند از طریق سیستم مدیریت بورسیه های این وزارت: یعنی( https://sms.mohe.gov.af ) خود را کاندید نموده و همچنان تمام اسناد و مدارک تحصیلی شان را به شکل هارد کاپی به آمریت تنظیم بورس های فوق لیسانس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس ها ی وزارت  تحصیلات عالی تسلیم نمایند.

برای معلومات بیشتر  فایل ذیل را دانلود  نمایید.

آخرین بورسیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۰:۲۵
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور هندوستان در مقاطع ماستری و دوکتورا

وزارت محترم امور خارجه طی ارسال نامه رسمی از اعطای بورسیه های تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله مقطع ماستری و دکتورا کشور هندوستان در بخش های , Yoga, Unani, Siddha and Homeopathy Ayu . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۰:۱۳
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور هندوستان در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه طی نامه شماره (6423) مورخ 24/4/1399 خویش از اعطای بورس های تحصیلی در مقاطع مختلف که از جمله به دوره لیسانس کشور هندوستان در بخش های یوروفیدا، یوگا، علاج طبیعی، . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۹:۴۵
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور مصر در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه طی نامه شماره 6441 مورخ 28/4/1399 خویش از اعطای بورسیه های تحصیلی کشور مصر در مقاطع مختلف که از جمله به تعداد 4 سیت آن به دوره لیسانس اختصاص داده شده است، خبر . . .