اطلاعیه بورس های تحصیلی مقاطع ماستری کوویست کشور هندوستان

baqir_hiadari

Due

-

Location کابل

کشور هندوستان در چارچوب  همکاری های علمی و فرهنگی خویش از اعطای (47) سیت بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری با تفکیک کتگوری های ذیل:

  • (40) سیت بورسیه (75)فیصد معافیت در فیس تحصیلی در مقطع ماستری.
  • (7) سیت بورسیه  (70) فیصد معافیت در فیس تحصیلی در مقطع ماستری.

در رشته های کمپیوتر ساینس و اداره و تجارت از طریق دفتر آتشه تحصیلی سفارت جمهوری اسلامی افغانستان مقیم دهلی جدید به این وزارت خبرداده است.

به اطلاع آنعده از متقاضیان که علاقمند کاندید شدن در مقاطع ماستری بورسیه مذکور را دارند، رسانیده می شود، در صورتیکه واجد شرایط باشند از طریق سیستم مدیریت بورسیه های این وزارت: یعنی( https://sms.mohe.gov.af ) خود را کاندید نموده و همچنان تمام اسناد و مدارک تحصیلی شان را به شکل هارد کاپی به آمریت تنظیم بورس های فوق لیسانس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس ها ی وزارت  تحصیلات عالی تسلیم نمایند.

برای معلومات بیشتر  فایل ذیل را دانلود  نمایید.

آخرین بورسیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۶:۲۲
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی پوهنتون آسیایی به دوره لیسانس برای زنان، کشور بنگله دیش

       مؤسسه محترم برک از اعطای (۵۰) سیت بورسیه تحصیلی در پوهنتون آسیایی کشور بنگله دیش به دوره لیسانس برای قشر اناث در رشته های ذیل به وزارت تحصیلات عالی خبر داده است:

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۹:۴۳ کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور ترکیه برای 15 تن از دارنده گان بلند ترین نمرات کانکور سال 1398

وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا ۱۵ تن از دارنده گان بلند ترین نمرات کانکور سال ۱۳۹۸ را که لست شان ضم اطلاعیه هذا است، جهت شمولیت  در بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور ترکیه به جانب . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۹:۲۷
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور مالیزیا

وزارت امور خارجه افغانستان از اعطای 20-30 سیت بورسیه تحصیلی دوره لیسانس در پوهنتون البخاری کشور مالیزیا تحت شرایط ذیل اطلاع داده است:

  1. کاندید فارغ صنف دوازدهم باشد.
  2. فیصدی نمرات . . .