اطلاعیه معینیت محترم امور اجتماعی و کلتوری شاروالی کابل

baqir_hiadari

شاروالی کابل در نظر دارد با همکاری مراکز علمی و پوهنتونها، ادارات و سازمان های ملی و بین المللی کنفرانسی را با نام (کنفرانس ملی نگاه نو به شهر) در اوایل ماه دلو سال روان خورشیدی و اواخر جنوری ۲۰۲۰ در شهر کابل برگزار نماید.

لذا از تمام مراکز اداری، سازمان ها، محقیقن، و پژوهشگران که علاقه مند مشارکت هستند دعوت می شود ضمن اعلام همکاری، مقالات، نوشته ها و آثار علمی خود را که با محور های کنفرانس مرتبط باشند، تا پایان قوس ۱۳۹۸ به آدرس دارالانشا کنفرانس شریک کرده و از شرکت خود در کنفرانس اطمینان دهند.

شایان ذکر است که فراخوان، محور های علمی کنفرانس و راه های ارتباطی با دبیرخانه کنفرانس موجود است. سایر اطلاعات، شرایط کنفرانس و تاریخ های دقیق آن متعاقباً از طریق سایت انترنیتی شاروالی کابل به آدرسwww.km.gov.af   نشر و اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه

اطلاعیه

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۹:۵۲
Background image

آغاز ثبت نام در برنامه های ماستری و دوكتورای پوهنتون GRIPS کشور جاپان

سفارت جمهوری اسلامی افغانستان مقیم توکیو – جاپان از ثبت نام برنامه های ماستری و دوکتورا برای سال 2021 در یکی از پوهنتون های معتبر جاپانی (انستیتوت ملی تحصیلات عالی برای مطالعات پالیسی) . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۱۰:۵۷
Background image

اطلاعیه ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت تحصیلات عالی درمورد فراخوان مقالات علمی برای سپوزیم ملی تضمین کیفیت و اعتباردهی

در نظر است سپوزیم ملی تضمین کیفیت و اعتبار دهی به تاریخ ۲۸و۲۹عقرب ۱۳۹۹ از طرف ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی در مقر وزارت تحصیلات عالی تدویرگردد.

اساتید محترم موسسات تحصیلات عالی می . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲ - ۵:۴۵
Background image

اطلاعیه برنامه کمیونتی کالج تکنالوژی تجهیزات طبی پوهنتون علوم طبی کابل "ابو علی ابن سینا"

برنامه کمیونتی کالج تکنالوژی تجهیزات طبی پوهنتون علوم طبی کابل "ابو علی ابن سینا" برای سال جدید تحصیلی 1399 محصل می پذیرد علاقمندان مطلع باشند.

توزیع فورم درخواستی از تاریخ 4 اسد الی 5 . . .

بازگشت به اطلاعیه ها