اطلاعیه معینیت محترم امور اجتماعی و کلتوری شاروالی کابل

baqir_hiadari

شاروالی کابل در نظر دارد با همکاری مراکز علمی و پوهنتونها، ادارات و سازمان های ملی و بین المللی کنفرانسی را با نام (کنفرانس ملی نگاه نو به شهر) در اوایل ماه دلو سال روان خورشیدی و اواخر جنوری ۲۰۲۰ در شهر کابل برگزار نماید.

لذا از تمام مراکز اداری، سازمان ها، محقیقن، و پژوهشگران که علاقه مند مشارکت هستند دعوت می شود ضمن اعلام همکاری، مقالات، نوشته ها و آثار علمی خود را که با محور های کنفرانس مرتبط باشند، تا پایان قوس ۱۳۹۸ به آدرس دارالانشا کنفرانس شریک کرده و از شرکت خود در کنفرانس اطمینان دهند.

شایان ذکر است که فراخوان، محور های علمی کنفرانس و راه های ارتباطی با دبیرخانه کنفرانس موجود است. سایر اطلاعات، شرایط کنفرانس و تاریخ های دقیق آن متعاقباً از طریق سایت انترنیتی شاروالی کابل به آدرسwww.km.gov.af   نشر و اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه

اطلاعیه

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۵:۴۳
Background image

اطلاعیه و لست دارنده گان بلندترین نمره کانکور ۱۳۹۸ برای (۵۰) سیت بورسیه تحصیلی کشور پاکستان

سفارت محترم جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل طی یاد داشت خویش از اهدای بورسیه های تحصیلی برای (۵۰) تن از دارنده گان بلند ترین نمرات کانکور افغانستان از جانب کمیسیون عالی تحصیلات عالی HEC . . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۷:۴۳
Background image

اطلاعیه امتحان لسان انگلیسی مقاطع ماستری و دکتورای بورسیه های ICCR کشور هندوستان

به اطلاع آنعده کاندیدان محترم بورسیه های ICCR کشور هندوستان که در امتحان اداره ملی امتحانات کامیاب شده و واجد شرایط برای دور بعدی شناخته شده اند رسانیده می شود،

که جهت سپری نمودن . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۹:۲۴
Background image

اطلاعیه برنامه ماستری رشته دری پوهنتون هرات

پوهنحی ادبیات و علوم بشری پوهنتون هرات درنظر دارد تا برای دوره جدید برنامه ماستری رشته دری در سال تحصیلی ۱۳۹۸ بر۱۳۹۹ خویش محصل جذب نماید.

متقاضیان واجد شرایط شمولیت به این برنامه می . . .

بازگشت به اطلاعیه ها