ده ها تن از متعلمان مدارس دینی و محصلان حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا طی یک گرد همایی اعلام نمود

baqir_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۴:۲۲
g

ده ها تن از زنان و دختران اعم از متعلمان مدارس دینی، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا در رابطه به تحصیل غیر مختلط و رعایت حجاب اسلامی ابراز نمودند.

در این گردهمایی که در تالار پوهنتون تعلیم و تربیه دایر شد، سخنرانان تظاهرات عده ای از قشر اناث را زیر شعار های میان تهی و دروغین به اصطلاح حقوق زنان که از طرف دشمنان اسلام تلقین شده است، خلاف ارزش های دین مبین اسلام خوانده،‌ گفتند که آنان نمایندگان واقعی زنان و دختران مسلمان افغانستان نبوده بلکه برای مقاصد غربی ها و توقعات مادی خویش این گونه تظاهرات را راه اندازی می نمایند.

سخنرانان این گردهمایی همچنان پشتیبانی شانرا از دروس غیر مختلط در نهاد های تحصیلات عالی ابراز داشتند و اضرار دروس مختلط را به ویژه در جامعه مسلمان بیان کردند.

آنان با ابراز حمایت از ا.ا.ا گفتند که برای بقا و تقویت نظام ا.ا.ا تلاش نموده و ثابت می نمایند که با رعایت حجاب چهره واقعی اسلام و ارزش های اسلامی را به جهانیان معرفی خواهند کرد.

شاملان این گردهمایی با اشاره به وظایف و مسوولیت های زنان و دختران مسلمان از زنان و دختران مسلمان افغان خواستند که با رعایت ارزش های دین مقدس اسلام فریب زنانی را نخورند که با گرایش به فرهنگ های بیگانه و غیر مسلمان خود را نمایندگان زنان افغان معرفی می کنند و جلو عواملی را که قدرت مسلمانان را ضعیف می سازد بگیرند.

این گردهمایی با راهپیمایی و سردادن شعار های حاوی ارزش های اسلامی و افادیت رعایت این ارزش ها برای دختران مسلمان خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۴:۲۲
Background image

ده ها تن از متعلمان مدارس دینی و محصلان حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا طی یک گرد همایی اعلام نمود

ده ها تن از زنان و دختران اعم از متعلمان مدارس دینی، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا در رابطه به تحصیل غیر مختلط. . .

شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۰ - ۴:۷
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

محمد ادریس ابوبکر به حیث رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی آقای ابوبکر، سرپرست معینان مالی و اداری و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۱۶ - ۱۱:۳
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

دوکتور دلاور سیلاب به حیث رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی امروز به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی دکتور دلاور سیلاب. . .

BACK TO NEWS