دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کار خود به ولایت بدخشان ساختمان پوهنحٔی تدریسی پوهنتون تعلیم و تربیه را افتتاح و به بهره برداری سپرد.

ameen_admin
شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۲:۷
fddsfsdfs

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کار خود به ولایت بدخشان ساختمان پوهنحٔی تدریسی پوهنتون تعلیم و تربیه را افتتاح و به بهره برداری سپرد.
ساختمان پوهنحٔی تعلیم و تربیه پوهنتون بدخشان که با هزینه دو میلیون و دو صد هزار افغانی از بودیجه عادی وزارت تحصیلات عالی بازسازی شد، دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی  در حال که اعضای رهبری این پوهنتون، معاون والی ولایت بدخشان، رئیس شهر سازی و مسکن، مستوفی ولایت مذکور، استادان و محصلان پوهنحٔی تعلیم و تربیه حضور داشتند این ساختمان به بهره برداری سپرده شد.
دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی به هدف ارزیابی عمومی از پوهنتون بدخشان دیدن نمود، وی در سفر چند روزه خود به ارزیابی فعالیت های تحصیلی، اداری و بازسازی این پوهنتون پرداخت و چند ساختمان تدریسی و یک محراب مسجد را افتتاح و به بهره برداری سپرد

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۰
Background image

جلسه هماهنگی ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست شیخ شاکر الله وحدت رئیس ارشاد و دعوت این وزارت با آمرین ارشاد ودعوت نهاد های تحصیلی خصوصی مرکزی دایرگردید.

در نخست جلسه با تلاوت آیات از کلام الله مجید آغاز و سپس مولوی صاحب ولی محمد معاون ریاست ارشاد و دعوت وزارت تحصیلات عالی به اشتراک کننده گان در مورد مسؤلیت های دینی شان در قبال جامعه علی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۰
Background image

جلسه انسجام امور کاری معینیت مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، به ریاست مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری این وزارت، دایر شد.

جلسه متذکره که با تلاوت آیات چند از قرآن مجید آغاز شد، در ابتدا معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در رابطه به موضوعات مهم مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده، از رؤسای مربوطه. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۹ - ۷:۴۹
Background image

کلستر دور دوم بازنگری و انکشاف نصاب تحصیلی پوهنحٔی های جیولوژی و معدن،‌ زمین شناسی و حفاظت محیط زیست آغاز شد.

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم افتتاحیه کلستر گفت که استخراج معادن، یک راه عالی برای توسعه اقتصادی افغانستان بوده و آموزش علوم تجربی نیاز جدی جامعه ماست.
. . .

BACK TO NEWS