سرپرست وزارت تحصیلات عالی با کارمندان وزارت عید مبارکی نمود

Azizorayakhel.admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۴۱
ش

توجه به اصول و مقررات اداری و برخورد نیک با مراجعین از جمله مکلفیت های هر مامور خدمات ملکی بوده و پابندی به آن ضروری و لازمی می باشد.

این مطلب را پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی در جریان عید مبارکی با کارمندان دفاتر مرکزی وزارت تحصیلات عالی و جویایی احوال شان، بیان داشت.

پوهنمل بالاکرزی در حالیکه شماری از اعضای هئیت رهبری این وزارت وی را همرای میکردند، از کارمندان ادارات مرکزی این وزارت خواست تا اصول و مقررات که در قانون خدمات ملکی صراحت دارد بصورت جدی مراعت نموده و وظایف محوله شان را به وجه احسن انجام دهند.

وی همچنان توجه به نظافت محیط کاری، سرسبزی، پابندی به حاضری و دقت در نظم و دسپلین اداره را از اوصاف کارمندان مسوولیت پذیر عنوان نموده بر رعایت آن تاکید ورزید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۰:۲۸
Background image

نشستی به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی دایر شد

به منظور نهایی سازی پلان انکشافی ریاست تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی و چگونگی ایجاد اداره مستقل تضمین کیفیت و اعتباردهی، نشستی در وزارت تحصیلات عالی دایر گردید.

در این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۵:۱۱
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی از چگونگی عرضه خدمات در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با جمعی از هیات رهبری این وزارت، از چگونگی عرضه خدمات بخش های مختلف در مرکز پذیرش مراجعین نظارت نمودند.

در این نظارت سرپرست وزارت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۷ - ۵:۳۹
Background image

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردید

جلسه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی دایر گردیده، ضمن تمجید رئیس منابع بشری وزارت تحصیلات عالی روی سایر مواد شامل اجندا بحث و فیصله های لازم صورت گرفت.

ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات. . .

BACK TO NEWS