سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دفتر کارش با سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی دیدار و روی همکاری های مشترک میان این ادارات صحبت کرد.

ameen_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۹:۱۸
dfsdsfsdfdfs


شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه شماری از رییسان این اداره نیز حضورداشتند، روی چگونگی همکاری های مشترک با اداره یاد شده و سایر ادارات امارتی صحبت نموده گفت که هدف تمام ادارات امارتی ترقی و پیشرفت افغانستان می باشد و وزارت تحصیلات عالی در هر بخش آماده همکاری می باشد.
سپس مولوی غلام حیدر شهامت سرپرست اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی ضمن توضیح دستآورد ها و فعالیت های این اداره در بخش های انجنیری، تحقیقات، تضمین کیفیت، ثقافت اسلامی، ارتقای تحصیلی استادان، ارتقای ظرفیت کاری و سایر بخش ها خواستار همکاری های وزارت تحصیلات عالی شد.
وی گفت که وزارت تحصیلات عالی با داشتن کادر های ورزیده و امکانات بهتر می تواند در بخش های یاد شده همکار خوب با این اداره باشد.
شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی بعد از شنیدن خواست های آنان گفت که این وزارت در بخش های ذکر شده و دیگر بخش ها آماده هرگونه همکاری می باشد.
در خاتمه فیصله بعمل آمد تا تیم های تخنیکی دو طرف روی مسوده یک تفاهمنامه کار نموده و چگونگی همکاری های دو طرف در آن به صورت واضح ذکر شود.
قابل ذکر است که وزارت تحصیلات عالی با شماری زیادی از نهاد ها و ادارت امارتی تفاهمنامه های همکاری های مشترک امضاء نموده است که نتایج قابل قبولی در پی داشته است.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۷:۲۴
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک وسایل تکنالوژی برای کنفرانس روم . . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۶:۴۷
Background image

به اعلان سپردن یک باب کانتین جامعه عبدالله بن مسعود (رض)


وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد یک باب کانتین جامعه عبدالله بن مسعود (رض) به مساحت ۱۳۰ متر مربع مربوط خویش را به شکل آفر سربسته به اعلان داوطلبی بسپارد.
اشخاص حقیقی و حکمی که خواهان . . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۶:۴۶
Background image

اعلان تدارکاتی !


 پوهنتون پولی تخنیک کابل ازتمام داوطلبان و اجد شرایط دعوت مینماید تا درپروسه داوطللبی پروژه )۴( قلم البسه باب مورد ضرورت محصلان لیلیه برای سال ۱۴۰۳ اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۴:۲۳
Background image

هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی، رییسان ادارات مرکزی و رییسان نهاد های تحصیلی امارتی با مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا در دفتر کارش دیدار کردند.


در دیدار یاد شده مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرا به دستآورد های سیاسی و اقتصادی ا.ا.ا اشاره کرده گفت: « افغانستان در حال حاضر آزاد و مستقل است، یک نظام اسلامی در آن حاکم است و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۰:۵۱
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دفتر کارش با سفیر ازبکستان مقیم کابل دیدار و روی گسترش روابط اکادمیک میان دو کشور صحبت کرد.


در این دیدار شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی، با اشاره به روابط دینی و فرهنگی میان دو کشور گفت که ازبکستان از جمله کشور های است که در بخش های مختلف به ویژه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۰:۲۳
Background image

سمینار یک روزه  در رابطه به هماهنگی و رهبری برای رئیسان نهاد های تحصیلی امارتی از طرف وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

در این سمینار شیخ عبدالمالک نیازی معاون امور محصلان پوهنتون اسلامی بین المللی افغان راجع به رهبری و مدیریت، عبدالباری خپلواک رئیس مالی و حسابی وزارت تحصیلات عالی راجع به چگونگی کود های. . .

BACK TO NEWS