سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی سفر کاری به ولایت هلمند با والی آن ولایت دیدار نمود

baqir_hiadari
شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۵:۵
دیدار با والی هلمند

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی به دوام سفر های ولایتی اینبار وارد ولایت هلمند شده با والی آن ولایت دیدار نمود.

در دیدار یاد شده سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه تعداد از روئسای ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، هدف از سفر شان به ولایت هلمند را افتتاح چند پروژه، ارزیابی پروژه های تحت کار، دیدار با مسوولان، استادان و محصلان نهاد های تحصیلات عالی خصوصی و دولتی آن ولایت عنوان نمود.

وی اضافه کرد که شورای عالی تحصیلات عالی به اساس پیشنهاد و خواست های موسسه تحصیلات عالی هلمند و مردم علم دوست این ولایت دو پوهنحی جدید را منظور نمود که سال تحصیلی آینده در چوکات این موسسه فعال خواهند شد.

آقای بالاکرزی گفت ما تلاش می ورزیم تا موسسه تحصیلات عالی هلمند بتواند آنچه لازمه یک نهاد تحصیلی است خدمات تحصیلی معیاری را عرضه نموده و جوانان ما از سراسر کشور از آن بهره ببرند.

تورن جنرال محمد یاسین خان والی هلمند ضمن تشکری از سفر سرپرست وزارت تحصیلات عالی به آن ولایت گفت، ولایت هلمند از جمله ولایات جنگ زده کشور می باشد که نیازمندی های زیادی در بخش های مختلف دارد که در مورد پیشنهادات ارایه خواهد شد.

این سفر در حالی صورت میگیرد که سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی یک ماه گذشته جهت رسیدگی به مشکلات نهاد های دولتی و خصوصی به ولایات هرات، دایکندی و بامیان سفر نموده و این پروسه همچنان ادامه دارد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۶
Background image

مراکز آموزش زبان انگلیسی ( ELCLC) در پوهنتون های دولتی دوباره فعال می گردد

قرار است مراکز آموزش زبان انگلیسی ( ELCLC) به کمک سفارت ایالات متحده امریکا در یکتعداد از پوهنتون های دولتی دوباره فعال گردد.

این برنامه پس از یک سال وقفه در پوهنتون های کابل، پولی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۴
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با شماری از مسوولان نهاد های تحصیلات عالی دیدار نمود

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی نشست های جداگانه با شماری از وکلای مردم در شورای ملی، مسوولان و اساتید نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی و اعضای جامعه مدنی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۲
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با اعضای دفتر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و اعضای جامعه مدنی دیدار کرد

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در نشست های جداگانه با شماری از اعضای دفتر مرکزی حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و استادان، محاسن سفیدان، اعضای جامعه مدنی و جوانان ولایت غزنی. . .

BACK TO NEWS