سرپرست وزارت تحصیلات عالی و معین امور محصلان این وزارت در جلسه کمیسیون دینی، فرهنگی، معارف و تحصیلات عالی ولسی جرگه ، پیرامون تعطیلات نهادهای تحصیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا ، بحث نمودند.

safiullah_user
دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۶ - ۷:۵۷
ggh

سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن اشاره به گسترش و همه‌گیر شدن این ویروس گفت که، اخیراً وزارت تحصیلات عالی در مشورت با اتحادیه پوهنتون‌ها و موسسات تحصیلات عالی خصوصی، روی طرح کُلی توام با پیشنهادات جهت چگونگی آغاز دروس، میکانیزم رعایت جدی توصیه های صحی کار کرده که قرار است بزودی غرض غَور و بحثِ بیشتر در کمیته اضطرار به دفتر معاونیت دوم ریاست جمهوری فرستاده شود.

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی از اعضای محترم کمیسیون خواست، که دو تن از نماینده‌ گان این کمیسیون را به کمیته عالی اضطرار معرفی نمایند، تا از موضوعات مربوط به تعطیلات نهاد های تحصیلی و چگونگی تصامیم لازم پیرامون آن در جریان قرار گیرند.

درین جلسه سرپرست وزارت صحت عامه نیز حضور داشته و نگرانی ها و مشورت های اعضای کمیسیون با ایشان نیز شریک گردید.

در اخیر کمیسیون دینی، فرهنگی، معارف و تحصیلات عالی ولسی جرگه فیصله نمود که با ترکیب هیاتی از اتحادیه پوهنتون‌ها و موسسات تحصیلات عالی خصوصی در پایان هفته روان نشستی را با وزارت صحت عامه دایر و پس از مشورت و ارایه راهکارهای مشخص نمایندگان این کمیسیون را به کمیته اضطرار مبارزه با ویروس کرونا معرفی خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۴۱
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی با کارمندان وزارت عید مبارکی نمود

توجه به اصول و مقررات اداری و برخورد نیک با مراجعین از جمله مکلفیت های هر مامور خدمات ملکی بوده و پابندی به آن ضروری و لازمی می باشد.

این مطلب را پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۸
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون موسسات تحصیلات عالی خصوصی دایر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون موسسات تحصیلات عالی خصوصی تحت ریاست معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی و با اشتراک اعضای محترم کمیسیون یاد شده دایر شد.

در آغاز جلسه پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۴
Background image

از روز بیرق ملی در وزارت تحصیلات عالی تجلیل شد

از هفتم اسد روز بیرق ملی کشور، در وزارت تحصیلات عالی تجلیل بعمل آمد.

در مراسم ویژه ی که به همین مناسبت در محوطه وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت هئیت رهبری وزارت تحصیلات عالی، منسوبین. . .

BACK TO NEWS