نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با اعضای دفتر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و اعضای جامعه مدنی دیدار کرد

Azizorayakhel.admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۲
ش

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در نشست های جداگانه با شماری از اعضای دفتر مرکزی حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و استادان، محاسن سفیدان، اعضای جامعه مدنی و جوانان ولایت غزنی دیدار نمود.

در این دیدار ها سخنرانان روی ابعاد مختلف شخصیت علمی، فرهنگی و اجتماعی دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده، موصوف را کادر مناسب برای نظام تحصیلات عالی کشور خواندند.

در دیداری که دکتور عباس بصیر با اعضای دفتر مرکزی حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان شامل کمیته های زنان و جوانان این حزب داشت، آنان وی را یک مدیر باتجربه به سطح ملی و بین المللی و شخصیت توانا در عرصه های علمی و اکادمیک کشور عنوان نموده، اظهار داشتند که موصوف می تواند از آدرس وزارت تحصیلات عالی مصدر خدمات ارزنده به مردم افغانستان گردد.

همچنان محاسن سفیدان، استادان، اعضای جامعه مدنی و جوانان ولایت غزنی نیز در دیدار جداگانه، دکتور عباس بصیر را فرد مناسب برای احراز پست وزارت تحصیلات عالی خوانده یک سلسله نظریات شان را جهت تقویت نظام تحصیلات عالی کشور با وی شریک ساختند.

ش

متعاقباً دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی، با ابراز تشکری از حضور آنان در وزارت تحصیلات عالی، برنامه ها و اولویت های کاری خویش را با ایشان شریک ساخته گفت از آنجایی که وزارت تحصیلات عالی یک اداره ملی است، ما تلاش می نماییم تا همه مردم افغانستان خود را در آن ببینند.

وی علاوه کرد که در گذشته همکاران ما در وزارت تحصیلات عالی کار های قابل ستایشی را انجام داده اند که در کنار تداوم آن، برنامه های جدید را نیز تطبیق خواهیم کرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۵:۴۹
Background image

وزارت تحصیلات عالی روی بهبود آموزشی و زیر بنایی موسسه تحصیلات عالی غور توجه جدی می نماید

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی طرح ها و پیشنهادات مردم غور را استماع نموده و به آنان وعده سپرد که روی بهبود وضعیت آموزشی و زیربنایی مؤسسه تحصیلات عالی این ولایت،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۴:۳۴
Background image

دکتور عباس بصیر با سفیر پاکستان ملاقات نمود

هشتصد تن از جوانانی که قبلا در بورسیه های تحصیلی کشور پاکستان کامیاب شده اند، در روزهای آینده ویزه های شان صادر و به آن کشور اعزام خواهند شد.

این مطلب در ملاقاتی که امروز میان دکتور. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۲:۳۳
Background image

پروسه بازنگری 33 پوهنتون و موسسه دولتی و خصوصی آغاز می شود

قرار است پروسه بازنگری 33 پوهنتون و موسسه دولتی و خصوصی کشور در چارچوب تضمین کیفیت و اعتبار دهی تا یک هفته دیگر آغاز گردد.

به همین منظور ورکشاپ چهار روزه آموزشی معرفی چارچوب تضمین. . .

BACK TO NEWS