هیات اعزامی وزارت تحصیلات عالی به کشور اوزبیکستان از پوهنتون در شهر ترمز دیدن کردند

baqir_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۲:۵۷
ل

هیأت اعزامی وزارت تحصیلات عالی به کشور اوزبیکستان از پوهنتونی در شهر ترمز که در آن محصلان افغان آموزش داده می شوند، دیدن نمودند. پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی و یکتن از اعضای هیأت یاد شده گفت؛ که در این مرکز 172 تن محصلان افغان در سه بخش ( ادبیات زبان اوزبیکی، قابلگی و راه آهن) مصروف آموزش اند. پوهنمل بالاکرزی گفت که این پوهنتون تمام امکانات زیربنایی را داراست؛ اما از نگاه علمی باید به کیفیت تدریس و آموزش توجه بیشتر صورت بگیرد تا محصلان افغان که از آن فارغ می شوند مطابق نیازمندی های جامعه با دانش نوین مجهز باشند.

به گفته معین علمی وزارت تحصیلات عالی مشکلات یاد شده با رهبری پوهنتون مطرح شده است و قرار است با وزارت تحصیلات عالی اوزبیکستان نیز شریک گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۲۶
Background image

برنامه آشنایی با رهنمود جدید نگارش آثار علمی اعضای کادر علمی دایر شد

برنامه آشنایی با رهنمود جدید نگارش آثار علمی اعضای کادر علمی، ساختار های جدید پیشنهاد تحقیق، تالیف و ترجمه و چگونگی طی مراحل آن  در پوهنتون غزنی دایر گردید.

در این برنامه  پوهنوال. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۱۷
Background image

مرکز آموزش‌های رهبری در پوهنتون هرات افتتاح شد

آمریت انکشاف مسلکی استادان پوهنتون، به ادامه فعالیت‌های خود مرکز آموزش‌های رهبری را با حضور هیئت رهبری پوهنتون افتتاح نمود.

در مراسم افتتاحیه، پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۰:۸
Background image

از قهرمانی محصلان پوهنتون کابل در رقابت‌های ملی محکمه تمثیلی حقوق بشر بزرگداشت گردید

معاونیت امور محصلان پوهنتون کابل  طی یک مراسم با شکوه از قهرمانی محصلان پوهنځی شرعیات در رقابت‌های ملی محکمه تمثیلی حقوق بشر و کسب مقام قهرمانی این مسابقات از سوی تیم محکمه تمثیلی. . .

BACK TO NEWS