ویدیو کنفرانس وزیر تحصیلات عالی با مسوولان نهاد های تحصیلات عالی

baqir_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۱:۳۶
ل

وزیر تحصیلات عالی در جلسه ای  از طریق ویدیو کنفرانس با روئسای پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی، ختم موفقانه هفته تحصیلات عالی را به آنان تبریک گفته از تلاش های شان در زمینه تشکر کرد.

در این جلسه در حالیکه معین علمی وزارت تحصیلات عالی، سرپرست معینیت مالی و اداری این وزارت به شکل حضوری و معین امور محصلان از طریق مجازی نیز حضور داشتند، نخست دکتور عباس بصیر مراتب تسلیت خویش را به مناسبت درگذشت و شهادت تعدادی از استادان پوهنتون ها در اثر حملات تروریستی و یا شیوع ویروس کرونا به خانواده تحصیلات عالی ابراز نمود و گفت که خوشبختانه هفته تحصیلات عالی که به اساس برنامه صد روز صد مژده ریاست جمهوری برگزار گردید با افتتاح پروژه های مختلف در نهاد های تحصیلات عالی موفقانه خاتمه یافت.

وی ضمن تبریکی این موفقیت به نهاد های تحصیلی کشور گفت که خوشبختانه رئیس جمهور کشور در نشستی که با هیات رهبری این وزارت داشت هدایت داد تا طی دو سال آینده تمام زیربناهای مورد نیاز سکتور تحصیلات عالی تکمیل گردیده و بخاطر تکمیل پروژه های آبرسانی و برق در این نهاد ها نیز توجه صورت گیرد.

وزیر تحصیلات عالی از نهاد های تحصیلات عالی خواست که برای تطبیق هدایات رئیس جمهور و همچنان برای تطبیق برنامه های وزارت تحصیلات عالی شامل تحقیقات علمی، انکشاف نصاب تحصیلی، بورسیه های، ایجاد برنامه های ماستری، اتخاذ تدابیر بهتر امنیتی و بخش خدمات محصلان همکاری نمایند. وی افزود که در بخش خدمات محصلان آنچه را انتظار می رود باید انجام داد و راهکار های که در این راستا روی دست است نسبت به گذشته متفاوت خواهد بود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۰:۴۱
Background image

وزیر تحصیلات عالی با رئیس پوهنتون ننگرهار دیدار کرد

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی در دیداری با رئیس پوهنتون ننگرهار چگونگی تطبیق برنامه های آن پوهنتون را استماع نمود.

در این دیدار وزیر تحصیلات عالی گفت که به اثر شیوع ویروس کرونا و. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۹:۴۲
Background image

نشستی به منظور تسریع تطبیق واکسین کرونا در نهاد های تحصیلات عالی دایر شد

به منظور تسریع تطبیق واکسین کرونا در نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی کشور، امروز نشستی در وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

در این نشست پوهنوال انجنیر محمد شریف امین رئیس محصلان دولتی،. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۲:۲۹
Background image

وزیر تحصیلات عالی با کارمندان دفاتر مرکزی وزارت تحصیلات عید مبارکی نمود

پابندی به اصول و مقررات و برخورد نیک با مراجعین جز مکلفیت های اساسی هر مامور خدمات ملکی در یک اداره بوده که توجه به آن لازمی می باشد.

این مطلب را دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی حین. . .

BACK TO NEWS