کارگاه آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل‌محوری در پوهنتون البیرونی آغاز شد

baqir_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۲:۴۹
g

کارگاه ‌آموزشی O.B.E - S.C.L یا آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل‌محوری در پوهنتون البیرونی آغاز شد.

در محفل افتتاح کارگاه یاد شده پوهنمل دکتور عبدالقهار سروری رئیس پوهنتون البیرونی برتطبیق آموزش های مبتنی برنتیجه و محصل محوری تاکید نموده افزود که استادان باید برای غنامندی این برنامه پیشنهادات اصلاحی نیز داشته باشند.

سپس محترم پوهندوی دکتور فریدون کریمی معاون امور علمی پوهنتون پیرامون ارزش های این برنامه صحبت نموده، تاکید کردند که سیستم تحصیلی طبق مؤلفه های آموزش مبتنی برنتیجه و محصل محور عیار گردد.

این برنامه برای 15 تن از استادان این نهاد در نظر گرفته شده است که از سوی یک ماستر ترینر و پنج تن استادان همکار پیش برده میشود.

پوهنتون البیرونی از شمار نهاد های علمی و اکادمیک در کشور است که در حدود (30%) استادانش این برنامه آموزشی را فراگرفته اند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۴
Background image

ساختمان جدید پوهنځی های اداره و پالیسی عامه و ریاضیات پوهنتون کابل افتتاح شد

ساختمان جدید پوهنځی های اداره و پالیسی عامه و ریاضیات پوهنتون کابل امروز توسط وزیر تحصیلات عالی افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

 در مراسم افتتاح ساختمان یاد شده دکتور عباس بصیر وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۰
Background image

وزیر تحصیلات عالی مشکلات و پیشنهادات اتحادیه محصلان پوهنتون کابل را استماع نمود

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی، در حالی که سید فرهاد شهید زاده معین امور محصلان نیز حضور داشت، طی جلسه ای با اتحادیۀ محصلان پوهنتون کابل مشکلات و پیشنهادات آنان را استماع نمود و از. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۴:۳۸
Background image

سازمان بین المللی خبری و رسانه ای ایالات متحده امریکا پوهنتون ها را در بخش آموزش زبان انگلیسی همکاری می کند

سازمان بین المللی خبری و رسانه ای ایالات متحده امریکا که بنام صدای امریکا (VOA) یاد می شود آماده است تا پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی کشور را در بخش آموزش و تقویت زبان انگلیسی همکاری. . .

BACK TO NEWS