کنفرانس ملی جاذبه های گردشگری افغانستان در پوهنتون بدخشان با توزیع تحسین نامه ها و انتشار قطعه نامه پایان یافت.

ameen_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۸ - ۴:۳
dsffsdfsd


این کنفرانس که با اشتراک اعضای کابینه ا.ا.ا به تاریخ ۵جوزا آغاز شده بود، از ۱۸۰ مقاله علمی- تحقیقی آماده شده از سوی استادان نهاد های تحصیلی مختلف، حدود ۴۰ مقاله کته گوری اول آن ارایه گردید.
دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در برنامه ختم کنفرانس یاد شده از تلاش های رهبری پوهنتون بدخشان در این زمینه ستایش کرده و این کنفرانس را پراز دستآورد خواند.
معین علمی همچنان بیان داشت که در این کنفرانس روی زیبای های پنهان افغانستان تحریر و تحقیق صورت گرفته است، تلاش مینماییم که این سلسله را جاری نگه داریم.
نامبرده همچنان اضافه نموده گفت، این کنفرانس یک نمونه ی از اتحاد مردم افغانستان بود، آنان که ادعای دروغین ملت سازی را سر میدادند بیایند امروز ملت سازی واقعی را ببینند.
سپس نقیب الدین قاضی زاده معاون امور علمی پوهنتون بدخشان ضمن سپاس گزاری از برگزار کننده گان این کنفرانس بیان داشت که، سنگ تهداب تحقیق و تالیف در راستای گردشگری گذاشته شد و این جریان ادامه خواهد داشت.
در اخیر قطعه نامه تهیه شده از سوی استادان پوهنتون بدخشان به خوانش گرفته شد و کنفرانس با توزیع تحسن نامه ها برای اشتراک کننده گان به پایان رسید.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه فراخوان اخذ مقالات علمی-تحقیقی پوهنتون خصوصی کاردان

قرار است پوهنتون خصوصی کاردان نخستین کنفرانس ملی تحت عنوان «استقبال از آینده: ابتکارات،  ابهامات، تهدیدات و چالش های هوش مصنوعی» را برگزار نماید.
 بناَ از تمام استادان نهاد های تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۱۹
Background image

وزیر صحت عامه وعده سپرد تا یک باب کلینیک را در پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر ایجاد کرده و یک عراده امبولانس را نیز به این پوهنتون بسپارد. 


مولوی نور جلال جلالی سرپرست وزارت صحت عامه و شیخ رحیم الله حقانی معاون اداره ملی امتحانات این وعده را طی سفر رسمی به ولایت کنر و دیدن از پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر سپردند.
عبدال. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۴:۲۸
Background image

نشست ویژه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی به هدف تعقیب امورات کاری این وزارت، تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد


در آغاز نشست سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی عید گذشته به اعضای شورای رهبری، از برگزاری روز های مبارک عید در فضای امن و پایان یافتن آن بدون هیچ نوع مشکلات ابراز خوشی کرد.
نامبرده. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در نشستی با کارمندان وزارت تحصیلات عالی، از آنان خواست که به امور کاری شان دقت بیشتر نموده کار امروز را به فردا نگذارند.


مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در نشستی که با کارمندان وزارت تحصیلات عالی طی صحبت های اصلاحی و رهنمودی، روی دقت و تسریع امور کاری کارمندان این وزارت. . .

BACK TO NEWS