اطلاعیه بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور ازبکستان

baqir_hiadari

Due

-

سفارت ازبکستان مقیم کابل طی یاد داشت شماره 01/362-UZ  مورخ 20/12/2019 خویش از اعطای 50 سیت بورسیه تحصیلی کشور ازبکستان در رشته های مختلف برای سال 2020/2021 به این وزارت خبر داده است.

بورسیه های مذکور قبلاً برای محصلان واجد شرایط پوهنتون های کشور اختصاص داده شده بود، چنانچه ملاحظه گردید، یکتعداد از محصلان مذکور تاکنون حاضر به استفاده از بورسیه فوق نگردیده اند، بناءً این بورسیه ها با در دنظرداشت شرایط ذیل بصورت آزاد اعلان می گردد:

  • متقاضیان فارغ صنف دوازدهم سالهای 1395الی 1398 باشند.
  • فیصدی نمرات شان بالاتر از 70% باشد.
  • داشتن اسناد تعلیمی (شهادت نامه)
  • داشتن تذکره تابعیت

علاقمندان واجد شرایط که خواهان ثبت نام در بورسیه مذکور باشد می توانند الی تاریخ 30/10/1398 در غرفه 21 شعبه پذیرش غرض ثبت نام و تسلیمی اسناد مراجعه نمایند.

ضمناً کاندیدان مکلف اند خویش را در وبسایت sms.mohe.gov.af نیز ثبت نام نمایند.

نوت: در صورتیکه تعداد متقاضیان بیشتر از سیت های موجود گردد، با در نظرداشت فیصدی بلند نمرات سه ساله مکتب انتخاب خواهند شد.

برای معلومات بیشتر فایل ذیل را دانلود کنید

آخرین بورسیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳ - ۷:۴۶
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی کشور یونان در مقطع لیسانس

کشور یونان از اعطای (۶) سیت بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس برای فارغان صنوف دوازدهم خبر داده است که طبق لزوم دید مقام ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس ها با در نظر داشت شرایط ذیل اعلان . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۶:۲۲
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی پوهنتون آسیایی به دوره لیسانس برای زنان، کشور بنگله دیش

       مؤسسه محترم برک از اعطای (۵۰) سیت بورسیه تحصیلی در پوهنتون آسیایی کشور بنگله دیش به دوره لیسانس برای قشر اناث در رشته های ذیل به وزارت تحصیلات عالی خبر داده است:

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۸ - ۹:۴۳ کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور ترکیه برای 15 تن از دارنده گان بلند ترین نمرات کانکور سال 1398

وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا ۱۵ تن از دارنده گان بلند ترین نمرات کانکور سال ۱۳۹۸ را که لست شان ضم اطلاعیه هذا است، جهت شمولیت  در بورسیه های تحصیلی دوره لیسانس کشور ترکیه به جانب . . .