اطلاعیه بورسیه های تحصیلی پوهنتون آسیایی به دوره لیسانس برای زنان، کشور بنگله دیش

safiullah_user

Due

-

       مؤسسه محترم برک از اعطای (۵۰) سیت بورسیه تحصیلی در پوهنتون آسیایی کشور بنگله دیش به دوره لیسانس برای قشر اناث در رشته های ذیل به وزارت تحصیلات عالی خبر داده است:

·        Bioinformatics (B.Ss)

·        Economics (B.A)

·        Environmintal Science (B.Sc)

·        Politics, Philosophy and Economics (BA)

·        Public Health Studies (B.Sc)

 بورسیه های مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی برای دارندگان بلندترین نمرات کانکور سال ۱۳۹۸ از قشر اناث اختصاص داده شده است. بناً به اطلاع آنعده از کاندیدان قشر اناث که اسمای شان شامل لست (۳۵۰) تن ضم اطلاعیه هذا موجود باشد رسانیده می شود که هر چه عاجلتر با اسناد دست داشته شان از قبیل "شهادتنامه و تذکره تابعیت"  الی تاریخ ۲۵/۱۱/ ۱۳۹۸ به غرفه شماره (۲۱) وزارت تحصیلات عالی جهت ثبت نام مراجعه نموده و در عین حال جهت اخذ فورم به موسسه محترم برک به آدرس ذیل مراجعه شود:

خانه نمبر (۱۹۰) ، سرک (۴ )، کارته آریانا، مقابل لیسه شیرینو، شهر کابل، افغانستان،شماره تماس : ( 0093704733293 )

قابل یاد آوریست از نزد کاندیدان امتحان به زبان انگلیسی از طرف پوهنتون آسیایی برای زنان با هماهنگی دفتر محترم برک اخذ می گردد که تاریخ و محل امتحان بعداً به اطلاع رسانیده خواهد شد.

برای معلومات بیشتر بالای لینک ذیل کلیک نمایید.
دنلود

لست دو تن کانددیدان برک از ولایت بامیان سال 1398 به لینک زیر کلیک نماید

دانلود

آخرین بورسیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۰:۲۵
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور هندوستان در مقاطع ماستری و دوکتورا

وزارت محترم امور خارجه طی ارسال نامه رسمی از اعطای بورسیه های تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله مقطع ماستری و دکتورا کشور هندوستان در بخش های , Yoga, Unani, Siddha and Homeopathy Ayu . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۰:۱۳
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور هندوستان در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه طی نامه شماره (6423) مورخ 24/4/1399 خویش از اعطای بورس های تحصیلی در مقاطع مختلف که از جمله به دوره لیسانس کشور هندوستان در بخش های یوروفیدا، یوگا، علاج طبیعی، . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۹:۴۵
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور مصر در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه طی نامه شماره 6441 مورخ 28/4/1399 خویش از اعطای بورسیه های تحصیلی کشور مصر در مقاطع مختلف که از جمله به تعداد 4 سیت آن به دوره لیسانس اختصاص داده شده است، خبر . . .