اعلان تدارکاتی پوهنتون علوم طبی کابل "ابوعلی ابن سینا"

baqir_admin
g

Publish Date

Closing Date

پوهنتون علوم طبی کابل " ابو علی ابن سینا" از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی باز تهیه و تدارک لات اول ( ریجنت) و لات دوم ( مواد لابراتواری آموزشی) مورد ضرورت دیپارتمنت های ریاست پوهنتون علوم طبی کابل" ابوعلی ابن سینا" و شفاخانه تدریسی آن برای سال مالی 1400 اشتراک نموده و نقل شرطنامه را از تاریخ نشر اعلان الی 21 روز تقویمی از مدیریت قرارداد های پوهنتون علوم طبی کابل" ابو علی ابن سینا" در اوقات رسمی بدست آورند. شرطنامه متذکره را مطالعه و آفر خویش را مطابق شرایط مندرج و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سر بسته ارایه نمایند. آفر های ناوقت رسیده و انترنتی قابل پذیرش نمی باشد.

تضمین آفر به صورت بانکی بوده و جلسه آفرگشایی به روز تعیین شده مندرج شرطنامه، ساعت 10:00 قبل از ظهر در شعبه معاونیت مالی و اداری ریاست پوهنتون علوم طبی کابل" ابو علی ابن سینا" دایر می گردد.

More tenders

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۳۵
Background image

پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات مرکز وزارت بابت سال مالی 1400

شماره دعوت به داوطلبی: MOHE /1400/NCB/G-2953/Re-Bid

وزارت تحصیلات عالی  از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک دو نوع تیل (دیزل و پطرول) شعبات . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۳۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین وسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، {وزارت تحصیلات عالی} در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک (53) قلم روغنیات و فلتر باب شعبات . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۹:۴۳
Background image

پروژه اعمار یکباب دیپوی اجناس پوهنتون جوزجان

شماره دعوتنامه داوطلبی: MOHE/99/NCB/W-013/Rebid

وزارت تحصیلات عالی از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه اعمار یک باب دیپوی اجناس پوهنتون جوزجان اشتراک . . .

Back to tenders