به منظور دسترسی آسان استادان و محصلان نهاد های تحصیلی کشور به خدمات مخابراتی و انترنتی، قرار است نمایندگی های رسمی شرکت «افغان بیسیم» در نهاد های تحصیلی کشور ایجاد گردد.

eshaq_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۹ - ۱۱:۵۲
hyrthyrthy

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در دیداری با نمایندگان شرکت یاد شده، ضمن ابراز رضایت از ایجاد نمایندگی های شرکت مخابراتی افغان بیسیم در نهاد های تحصیلی کشور، آن را در راستای دسترسی آسان استادان و محصلان به خدمات مخابراتی و انترنیتی با کیفیت و ارزان از طریق نمایندگی های یاد شده موثر خواند.
وی گفت که وزارت تحصیلات عالی چندی قبل جهت پیشبرد فعالیت های علمی و تدریسی محصلان و استادان و دسترسی خدمات مخابراتی و انترنتی سهل و ارزان، تفاهمنامه را با شرکت افغان بیسیم امضاء کرد که به اساس مواد این تفاهمنامه شرکت متذکره در کنار سایر خدمات، سیم کارت های خاص را با هزینه های مناسب در اختیار آنان قرار خواهد داد.
در این دیدار همچنان انجنیر احمد ضیاء جبارخیل رییس تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی نیز پیرامون موضوع صحبت کرده یکبار دیگر در رابطه به تطبیق و تسریع مواد تفاهمنامه و همکاری های دو جانبه تاکید کرد. 
در همین حال شرکت مخابراتی افغان بیسیم از برنامه های توسعوی وزارت تحصیلات عالی ابراز خوشی کرده وعده هرگونه همکاری را در زمینه دادند.
قرار است که شرکت مخابراتی افغان بیسیم به اساس مواد تفاهمنامه یاد شده، در قسمت تهیه سیم کارت های ویژه برای استادان، محصلان و کارمندان وزارت تحصیلات عالی، ارایه بسته های انترنتی، بسته های پیام های صوتی و کتبی کوتاه جهت راه اندازی دروس آنلاین برای محصلان مرکز و ولایات کشور به نرخ ارزان، تادیه معاشات کارمندان از طریق سیستم «موبایل منی»، ایجاد کال سنتر و سایر خدمات همکاری نماید.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۲۳
Background image

اطلاعیه فراخوان اخذ مقالات علمی-تحقیقی پوهنتون خصوصی کاردان

قرار است پوهنتون خصوصی کاردان نخستین کنفرانس ملی تحت عنوان «استقبال از آینده: ابتکارات،  ابهامات، تهدیدات و چالش های هوش مصنوعی» را برگزار نماید.
 بناَ از تمام استادان نهاد های تحصیلات . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۰:۱۹
Background image

وزیر صحت عامه وعده سپرد تا یک باب کلینیک را در پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر ایجاد کرده و یک عراده امبولانس را نیز به این پوهنتون بسپارد. 


مولوی نور جلال جلالی سرپرست وزارت صحت عامه و شیخ رحیم الله حقانی معاون اداره ملی امتحانات این وعده را طی سفر رسمی به ولایت کنر و دیدن از پوهنتون سید جمال الدین افغانی کنر سپردند.
عبدال. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۴:۲۸
Background image

نشست ویژه شورای رهبری وزارت تحصیلات عالی به هدف تعقیب امورات کاری این وزارت، تحت ریاست شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد


در آغاز نشست سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی عید گذشته به اعضای شورای رهبری، از برگزاری روز های مبارک عید در فضای امن و پایان یافتن آن بدون هیچ نوع مشکلات ابراز خوشی کرد.
نامبرده. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در نشستی با کارمندان وزارت تحصیلات عالی، از آنان خواست که به امور کاری شان دقت بیشتر نموده کار امروز را به فردا نگذارند.


مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در نشستی که با کارمندان وزارت تحصیلات عالی طی صحبت های اصلاحی و رهنمودی، روی دقت و تسریع امور کاری کارمندان این وزارت. . .

BACK TO NEWS