از روز بیرق ملی در وزارت تحصیلات عالی تجلیل شد

Azizorayakhel.admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۴
ش

از هفتم اسد روز بیرق ملی کشور، در وزارت تحصیلات عالی تجلیل بعمل آمد.

در مراسم ویژه ی که به همین مناسبت در محوطه وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت هئیت رهبری وزارت تحصیلات عالی، منسوبین این وزارت و نیروی های پولیس ملی برگزار شد، پوهنمل عبدالتواب بالا کرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی این روز؛ بیرق ملی را نمادی از همبستگی، وحدت و عزت مردمان این کشور خواند.

پوهنمل بالاکرزی گفت: « نگاه کردن به بیرق ملی کشور به ما حس غرور، استقلال و یکپارچگی می دهد که با درک این ارزش ها سبب می شود تا برای پیشرفت کشور در زیر سایۀ بیرق سه رنگ خویش تلاش بیشتر نماییم

سرپرست وزارت تحصیلات عالی از اساتید و محصلان نهاد های تحصیلات عالی کشور خواست تا با حفظ وحدت ملی، در راه ترقی و انکشاف علم و دانش در کشور سعی نموده و این کشور را بسوی خود کفایی سوق دهند و اقتدار ملی این مرز و بوم را به اوج و شکوه آن برسانند.

قابل ذکر است که به اساس هدایت مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان و ارج گذاشتن به بیرق ملی، هفتم اسد بنام روز بیرق ملی نامگذاری شده و از این روز بخاطر استحکام هرچه بیشتر وحدت و همدلی میان مردمان این سرزمین و به نمایش گذاشتن احساسات حب الوطن، در سراسر کشور با مراسم خاص همه ساله تجلیل می شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۶
Background image

مراکز آموزش زبان انگلیسی ( ELCLC) در پوهنتون های دولتی دوباره فعال می گردد

قرار است مراکز آموزش زبان انگلیسی ( ELCLC) به کمک سفارت ایالات متحده امریکا در یکتعداد از پوهنتون های دولتی دوباره فعال گردد.

این برنامه پس از یک سال وقفه در پوهنتون های کابل، پولی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۴
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با شماری از مسوولان نهاد های تحصیلات عالی دیدار نمود

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی نشست های جداگانه با شماری از وکلای مردم در شورای ملی، مسوولان و اساتید نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی و اعضای جامعه مدنی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۴:۱۲
Background image

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با اعضای دفتر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و اعضای جامعه مدنی دیدار کرد

نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی، در نشست های جداگانه با شماری از اعضای دفتر مرکزی حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و استادان، محاسن سفیدان، اعضای جامعه مدنی و جوانان ولایت غزنی. . .

BACK TO NEWS