از روز بیرق ملی در وزارت تحصیلات عالی تجلیل شد

Azizorayakhel.admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۴
ش

از هفتم اسد روز بیرق ملی کشور، در وزارت تحصیلات عالی تجلیل بعمل آمد.

در مراسم ویژه ی که به همین مناسبت در محوطه وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت هئیت رهبری وزارت تحصیلات عالی، منسوبین این وزارت و نیروی های پولیس ملی برگزار شد، پوهنمل عبدالتواب بالا کرزی معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تبریکی این روز؛ بیرق ملی را نمادی از همبستگی، وحدت و عزت مردمان این کشور خواند.

پوهنمل بالاکرزی گفت: « نگاه کردن به بیرق ملی کشور به ما حس غرور، استقلال و یکپارچگی می دهد که با درک این ارزش ها سبب می شود تا برای پیشرفت کشور در زیر سایۀ بیرق سه رنگ خویش تلاش بیشتر نماییم

سرپرست وزارت تحصیلات عالی از اساتید و محصلان نهاد های تحصیلات عالی کشور خواست تا با حفظ وحدت ملی، در راه ترقی و انکشاف علم و دانش در کشور سعی نموده و این کشور را بسوی خود کفایی سوق دهند و اقتدار ملی این مرز و بوم را به اوج و شکوه آن برسانند.

قابل ذکر است که به اساس هدایت مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان و ارج گذاشتن به بیرق ملی، هفتم اسد بنام روز بیرق ملی نامگذاری شده و از این روز بخاطر استحکام هرچه بیشتر وحدت و همدلی میان مردمان این سرزمین و به نمایش گذاشتن احساسات حب الوطن، در سراسر کشور با مراسم خاص همه ساله تجلیل می شود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۴۱
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی با کارمندان وزارت عید مبارکی نمود

توجه به اصول و مقررات اداری و برخورد نیک با مراجعین از جمله مکلفیت های هر مامور خدمات ملکی بوده و پابندی به آن ضروری و لازمی می باشد.

این مطلب را پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۸
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون موسسات تحصیلات عالی خصوصی دایر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون موسسات تحصیلات عالی خصوصی تحت ریاست معین علمی و سرپرست وزارت تحصیلات عالی و با اشتراک اعضای محترم کمیسیون یاد شده دایر شد.

در آغاز جلسه پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۵:۱۴
Background image

از روز بیرق ملی در وزارت تحصیلات عالی تجلیل شد

از هفتم اسد روز بیرق ملی کشور، در وزارت تحصیلات عالی تجلیل بعمل آمد.

در مراسم ویژه ی که به همین مناسبت در محوطه وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت هئیت رهبری وزارت تحصیلات عالی، منسوبین. . .

BACK TO NEWS