از 100 تن فارغ‌التحصیلان پوهنځی‌های حقوق و شرعیات پوهنتون هرات تقدیر شد

baqir_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۰:۴۲
a

از 100 تن فارغ‌التحصیلان پوهنځی‌های حقوق و شرعیات پوهنتون هرات که در آزمون سی و یکمین دور ستاژ قضایی ستره محکمه موفق گردیده اند، تقدیر به عمل آمد.

در این دوره بیش از 9 هزار رقابت کننده شرکت نموده بودند که به تعداد 300 تن به شمول 100 تن از فارغان پوهنتون هرات توانستند به ستاژ قضایی راه یابند .

در محفل تقدیر از این ستاژران، پوهنوال دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات به کامیابان ستاژ قضایی تبریک گفته و کامیابی 100 تن از محصلان پوهنتون هرات در ستاژ قضایی را دستآوردی بزرگ برای این نهاد علمی دانست.

پوهندوی عنایت الله صدیقیار با استناد به آیات و احادیث متبرکه قضات جوان را به عدالت‌ ورزی تشویق نموده و همچنان از آغاز برنامۀ ماستری در رشتۀ فقه و علوم قضایی در چوکات پوهنځی شرعیات و علوم اسلامی پوهنتون هرات نوید داد.

قضاوتمند محمودالحسن روحانی نمایندۀ ریاست محکمه استیناف ولایت هرات این موفقیت را به ستاژران تبریک گفته و آن را نتیجۀ زحمات دلسوزانۀ استادان دانست.

سپس څارنمل خواجه عبدالحق احمدی رئیس څارنوالی استیناف ولایت هرات، پوهیالی سید غلام احمد رحمانی رئیس عدلیه ولایت هرات، پوهنیار نصیراحمد صالحی استاد پوهنځی حقوق و علوم سیاسی و احمد رفیع نادری رئیس نمایندگی انجمن مستقل وکلای مدافع در زون غرب ضمن تبریکی به کامیابان این دوره ستاژ قضایی نقش کلیدی اساتید پوهنتون هرات و کلنیک حقوقی را در کسب این موفقیت حایز اهمیت دانستند.

در اخیر تندیس‌های عدالت به عنوان یادبود به کامیابان این دوره اهداء گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۵۷
Background image

ورکشاپ سه روزه آموزش برنامه های ایدکس و افغان ایکس امروز پایان یافت

در محفلی که بدین مناسبت در پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر شد، معین علمی، شماری از روسا، مشاور وزارت تحصیلات عالی و همچنان هیأت رهبری و استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل اشتراک ورزیده بودند.. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۳۰
Background image

مرکز صلح در پوهنتون سید جماالدین افغان ولایت کنر افتتاح شد

در مراسم افتتاح مرکز یاد شده والی کنر، روئسای پوهنتون های کنر و ننگرهار، تعدادی از استادان، منشی شورای ولایتی کنر، بزرگان قومی، جوانان، اعضای جامعه مدنی و محصلان شرکت نموده بودند.

رئیس. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۹
Background image

محصلان پوهنځی ‌های حقوق و شرعیات پوهنتون بدخشان، فراغت‌شان را از برنامه‌ی کلینیک حقوقی، جشن گرفتند

123 تن محصل اعم از پسران و دختران، بعد از فراگرفتن آموزش‌ها و مهارت ‌های کلینیک حقوقی، فراغت حاصل کردند.

در محفلی که به همین مناسبت در قصر کوکچه‌ی فیض‌آباد، دایر شده بود، هیأت رهبری و. . .

BACK TO NEWS