اطلاعيه در مورد بورس ماستري پوهنتون ویشوا کرما کشور هند

Akmal_admin

Due

-

Location هند

انستیتوت تکنالوژی معلوماتی پوهنتون ویشواکرما شهر پونه کشور هندوستان از اعطای دو سیت بورسیه تحصیلی یک سیت در مقطع لیسانس و یک سیت در مقطع ماستری 100 فیصد تخفیف فیس پوهنتون خبر داده و خواهان معرفی کاندیدان واجد شرایط شده است، اما با تاکید باید گفت سایر مصارفات که شامل مصارف اقامت، ویزه، اعاشه اباطه و هزینه رفت و برگشت می شود بدوش متقاضی بورسیه می باشند.

شرایط بورسیه:

  • فيصدي نمرات دوره ليسانس متقاضی بورسیه از 65% كمتر نباشد.
  • تسلط به زبان انگلیسی داشته باشند؛
  • داشتن پاسپورت الكترونيكي
  • رشته های تحصیلی در اوراق پیوستی این اطلاعیه ضم میباشد.

بناءً از متقاضیان محترم که علاقمند ثبت نام در بورسیه فوق باشند، میتوانند جهت ثبت نام با اصل اسناد تحصيلي و تذکره تابعیت شان قبل از تاریخ 30/ 9 / 1399 مطابق به 20 دسمبر2020 به غرفه شماره 21 پذیرش عمومی وزارت تحصیلات عالی جهت اخذ اسناد مراجعه نمایند.

برای دریافت ضمایم بورسیه فوق روی کلمه LINK کلیک نمایید.

آخرین بورسیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۶:۳۵
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی پوهنتون (CIIT) کشور پاکستان در مقاطع لیسانس و ماستری( با تخفیف فیس تحصیلی)

وزارت محترم امور خارجه ج.ا.افغانستان طی  نامه شماره 6583 مورخ 10/03/1400 خویش از اعطای بورس های تحصیلی نیمه رایگان و به مصرف شخصی برای خزان 2021 در رشته های مختلف  در مقاطع لیسانس و . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون اسلام ملنگ کشور اندونیزیا در مقطع ماستری

پوهنتون اسلام ملنگ کشور اندونیزیا از اعطای (۴) سیت بورس تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله ( ۲ ) سیت در مقطع ماستری  برای سال ۱۴۰۰ هجری شمسی به جوانان افغانستان اطلاع داده است.

شرایط . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۹:۵۷
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی پوهنتون لفلی LPU کشور هند در مقاطع لیسانس و ماستری

پوهنتون لفلی پروفیشنل واقع ایالت پنجاب هند (LPU- Lovely Professional University, Punjab) پوهنتون  LPU با داشتن بیش از 35000 محصل (که بیش از 3000 تن آن محصلان خارجی می باشند) و 35000 . . .